2737
2739

دختره من یک سالشه از ۸ ماهگی بای بای کردن یاد گرفت ۹ ماهگی دس دسی ۱۰ ماهگی سرسری الان بهش بگم دس بزن میزنه بگم برقص میرقصه توپش جلو چشمش باشه بگم بیار میاره هرچی دستش باشه بگم بده میده یعنی بچه من اوتیسم نداره?اخه بچه برادر شوهرم اوتیسم داره و من خیلی وسواس فکری دارم رو بچم واسه همین به تجربتون نیاز دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

لبخند میزنه وقتی بهش لبخند میزنی؟ اسمشو صدا میکنی نگات میکنه؟ 

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
نه وقتی بگی توپ بیاره نمیاره توجهشون اصلن به چیزی نمیدن دنیای خودشون رو دارن 

مثلا عروسکشو بزارم زیر میز ناهار خوری میگم برو بیار میاره همیشه ولی بعضی وقتام میگم توپت کو قشنگ بر میگرده نگاه میکنه پیداش میکنه ولی نمیاره منم رو حساب اینکه هنوز کوچیکه میزارم 

لبخند میزنه وقتی بهش لبخند میزنی؟ اسمشو صدا میکنی نگات میکنه؟ 

بله لبخند میزنه حتی میخنده اسمشم میشناسه ولی مثلا تلوزیون نگاه میکنه چند بار باید صدا کنم تا برگرده مثلا ۲ تت ۳ بار صدا کنم برمیگرده یا داره شیر میخوره بهش میگم نهال خانم سریع با لبخند نگام میکنه

2738

الکی وسواس شدی کاملا سالمه نهال خانوم گل 😍😍😍😍😍😍

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘