2737
2739
عنوان

میترسم برم دکتر(زگیل تناسلی)

| مشاهده متن کامل بحث + 717 بازدید | 68 پست
فکر کنم شما منظورتون سینوس 

نمیدونم اما یکی از اقوام نزدیکمون این مشکل براش پیش اومد گفتن آبسه اس

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو دکتر تا مطمئن شی چون اگه زگیل باشه ممکنه همسرتم درگیرشه

اگر زگیل باشه که از اون به من سرایت کرده چون من هیچکدوم از را های انتقال رو نداشتم ولی اونه که زیاد میره استخر

اللهم صَل علي محمد وآل محمد
2731
نمیدونم اما یکی از اقوام نزدیکمون این مشکل براش پیش اومد گفتن آبسه اس

بله درسته ، اون معمولن اخرین مهره کمر روی با سن بوجود میاد موی هست که برعکس رشد کرده و باعث عفونت میشه و سوراخ ریزی هم پایینشه که با فشار زیاد چرک ازش در میاد بری دکتر عمل داره ولی با روش خونگی هم درمان میشه

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2740
دست نزن فقط شوهرت نظرش چیه؟؟؟

به اون نگفتم،خودم گفتم جوش هست که خوب میشه حتما ولی از دیشب تا حالا نگرانم کرده نکنه زگیله خوب نمیشه

اگر زگیل باشه که از اون به من سرایت کرده چون من هیچکدوم از را های انتقال رو نداشتم ولی اونه که زیاد ...

زگیل مثل گوست اضافست دست بزنی خون میاد اگه حالت تاول داره زگیل نیست 

حتما برو دکتر اچ پی وی تایپ بده ممکنه هم زگیل باشه 

بله درسته ، اون معمولن اخرین مهره کمر روی با سن بوجود میاد موی هست که برعکس رشد کرده و باعث عفونت می ...

آره اون رو برادرم داشت وعمل کرد ولی آخه این جاش اون بالا نیست اون رو چند نفر دیدم عمل کردن همون پشت بوده

2706