2737
2739
عنوان

فاز اونایی ک شیرینی میارن خونتون شما بازش نمیکنی چیه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2668 بازدید | 170 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیار خونه ی ما همونجا بازش میکنیم تا فردا صبح پسرمم تموم ش میکنه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2742

وا زشته از خود کسی ک میاره باز کنی من خودم شیرینی تهیه میکنم اونی ک مهمون میاره باز نمیکنم ضایعس ولی هیلی جاها رفتم شیرینی کبردم اوردن برام بهم برخورده باید احترام بزارن خودشون تهیه کنن ن ک مال خودمو بیارن برا خودم تازه تو جعبه😐خب لنتی لااقل تو دیس بچین

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....

من همیشه باز میکنم. چون حس میکنم دقیقن مث تو خودشون رفتن شیرینی فروشی و دیده ن و شاید  دلشون خواسته

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 

نه ما باز میکنیم حتما. حتی اگه تو خونه شیرینی باشه ام اول شیرینی خودمون رو تعارف میکنیم بعد شیرینی که گرفتن رو تعارف میکنیم اینجور مواقع چای لیوانی بزرگ میگیریم

با کیفیت ترین کاغذدیواری ، پوستر ، پارکت ، سقف کشسان و... با قیمت مناسب.                                    ایدی تلگرام : Miss_fathali

من وقتی کسی چیزی بیاره که خوردنی باشه حتمن جلو خودش هم میزارم..علاوه بر میوه و شیرنی که خودم میزارم.

ازتون خواهش میکنم هر کسی امضامو میبینه برام دعا کنه منم مادر بشم خیلی سخته انتظار....
2738

منم نمیاوردم ینی کلا شیرینی میارم ولی اونیکه برفرض مهمون میاره ن ولی دلیلش واسه خودم این بود ک زشته با چیزی ک خودشون خریدن ازشون پذیرایی بشه ازین ب بعد میارم 😂😂😂😂

When  you  recieve at my LEVEL evaluat me before that  you  only take a sit and encourage me 👽

وااای من شیرینی میبریم خیلی هوس همون نوع رو میکنم و همش منتظرم باز کنه صاحبخونه برامون بیاره ولی بیشتر وقتا باز نمیکنن😒

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊
ما همیشه باز میکنیم ادب حکم میکنه ک بکنی اما اینکه شیرینی ببری و چشم داشته باشی برات بیارن خیلی ضای ...

باریک  دور از ادبه ...چای اوردن ولی شیرینی نیاورد...چنتا شیرینی نخودجی روومیز بود چقدم احساس باکلاسی میکردن

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔
من میگم نکنه بگن شیرینی نداشتن با شیرینی خودمون پذیرایی میکنن‌. شیرینی و شکلات خودمونو میبرم😶😶😶😶

ما هم اولش شیرینی شکلات خودمونو تعارف میکنیم .سری آخر چایی با شیرینی اونا.

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2706