2733
2734
عنوان

بارداري ناخواسته

| مشاهده متن کامل بحث + 468 بازدید | 66 پست
سلام عزیزم اره همچنان منتظرم 😭😭😭😭

منم مثله تو ولی دیگه حوصله علایمو ندارم😭😭😭من ماه قبل خیلی علایم داشتم دیگه داره حالم از علایم به هم میخوره😭😭😭

خدایا شکرت که بهم نی نی سالم دادی  1399\10\30 مثبت شد بی بی چکم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعدش کی پر ی شدی بعد سقط؟چون این قرصا پری و نامرتب میکنه

اره دقیقا . 

یادمه واس پری ماه بعدش تاخیر داشتم فک کنم حدود ۲۰ روز .

جوری که ترسیدم نوبت سونو گرفتم فک کردم نکنه کامل دفع نشده و ازین چیزا ولی قبل نوبت سونو پری اومد . از ماه بعدش مرتب شد مث همیشه

نفسم بنده بهتون جوجه های من 😍 پویان عشق❤️ دلوان نفس❤️
بنده نیز هم  منم از رو اورژانسی باردارشدم بچه اولمو یبار دیگم اصلا نزدیکی مشکوک نداشتیم ولی با ...

من با ایو دی بدون اینکه تکونی بخوره حامله شدم دکتر خودش میگفت یک در هزار این اتفاق می افته 

2731
منم مثله تو ولی دیگه حوصله علایمو ندارم😭😭😭من ماه قبل خیلی علایم داشتم دیگه داره حالم از علایم به ...

منم هر ماه کلی علائم دارم.ماه قبل نمیدونم یادته یا نه ولی بیبیچکم هم هاله انداخت چقدر خوشحال شدم اما پریود شدم

پس کی میای عزیز مامان❤👶😢
اره دقیقا .  یادمه واس پری ماه بعدش تاخیر داشتم فک کنم حدود ۲۰ روز . جوری که ترسیدم نوبت سونو ...

به بی بی چک اعتباری هست واسه من منفیه دو روز عقب انداختم میخوامم ظهر برم مهمونی انقدر گریه کردم.چکار کنم

lets go
من میخواستم این جواب را بدم . بله اینجا یه عده بچه دار نمیشند که انشاالله زودی صاحب بچه بشند و یه عد ...

بله عزیزم چون همه از منظر زندگی و باور خودشون نظر میدن تازه با یک سری جملات مثل اینکه خدا اون دو تا بچت هم میگیره سعی در ایجاد حس گناه و پشیمونی دارن 

ولی من باور دارم استاتر حتما فکرهاشو کرده که این نتیجش شده 

ایشون قراره سختی بکشه وقتی داره به جون میخره دیگه نمیشه حرفی زد

حالا امید واریم به مرور زمان که هیجانات فروکش میکنه تصمیم خوبی بگیرن

2738

خانما بارداری ناخواسته روح و روان ادمو بهم میریزه

تو روخدا نیایید بگید کاش اون بچه رو به ما میداد

واقعا ادم داغون میشه از نظر روحی

من خودم نگه داشتم و سقط نکردم

ولی کاملا حال استارتر رو درک میکنم

منم هر ماه کلی علائم دارم.ماه قبل نمیدونم یادته یا نه ولی بیبیچکم هم هاله انداخت چقدر خوشحال شدم اما ...

اره یادمه😔😔منم ماه قبل دوروز جلو انداختم

خدایا شکرت که بهم نی نی سالم دادی  1399\10\30 مثبت شد بی بی چکم  
من با ایو دی بدون اینکه تکونی بخوره حامله شدم دکتر خودش میگفت یک در هزار این اتفاق می افته 

😂😂پس خوش شانس تراز منم هست

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
بله عزیزم چون همه از منظر زندگی و باور خودشون نظر میدن تازه با یک سری جملات مثل اینکه خدا اون دو تا ...

ما سه تا بچه ایم . مامانم هم چهارمی را سقط کرده بود خدا را هزاران بار شکر هیچ اتفاق ناگواری تو زندگی اش نیفتاد همه مون سالم هستیم بستگی به نیت و اعتقاد و جذب افکار منفی داره

2706