2737
2739

چه خوبی هایی براتون داشته و اینکه بدی هاش چیه راضی هستین از شغلشون 

چون شغل همسر از مهمترین هاست

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تو کارخونس 

خوبیش اینکه هرماه دقیق حقوق میدن مساعده داره بیمس ناهار میدن صبحونه رسیدگی  دکتر دارن عیدی خوب 

بدیش اینکه اخر سال تسویه میکنن 

چرا نگفتی غم داری؟                                                               من تا دلت بخواد  بغل"  داشتم.....
2731
همسرم کارمند اداره گازه بدیش اینه که ۴ شب شبکاره و پیشم نیست😬

مثل شوهر من مهندس نفته ۴شب شبکاره مثل امشب پیشم نیست😢

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

املاک داره.اره راضیم از این نظر که ساعات کاری مشخصی نداره اما خب یه ماه پولش زیاده ویه ماه کم باید حواس جمع باشه چون هرماه معلوم نیست 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
من شغل پدرمو میگم نظامی بدیش اینع که بعضی شبا نیست وحقوق هارو دیر زود میدن

پلیسه؟

2738

همسرم شغل شریف کارگری داره 😊

خوبیش اینه که نونش حلاله😍

بدیش اینه که به شدت خسته میشه و درآمدش کمه 😶

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
تو کارخونس  خوبیش اینکه هرماه دقیق حقوق میدن مساعده داره بیمس ناهار میدن صبحونه رسیدگی  د ...

سنواتو؟

شوهر من تو کارخونه پلاستیک کارمیکنه خوبی هاش حقوقشه برجی 4 میلیون بدی هاشم باید ناهار خودش ببره 😆😆 ...

خوب میگیره 

تو ی شرکت عموش حسابداره 

من راضیم چون ساعت۳خونست و فقط ۱ساعت اخرشبا تایم میزاره برای یسری کارای عقب افتادش

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2706