2733
2734
عنوان

دوستای نی نی سایتی و همدل ختم برای شفا خداخیرتون بده بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 487 بازدید | 100 پست

@لیییییییلا    

@shabnam7575    

@varparide25    

@غِــــلاغـــســيــاه    

@برفکی    

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
@nazaniiiin     @74mahbubeh     @mamani_roham     @kiarash_ma ...

مرسی❤

عزیزم من ۱۰ تا میخونم خدا شفا بده🙏🙏🙏

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هفتاد بار میخونم ،اسمش هم بگو ،اینجوری بهتره،بزار همه هدیه کنن بهش

حقیقتش نمیدونم😔 اما میپرسم میگم بهتون

کاشبمیرم سابقم     🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁
2731
ممنون عزیزم من 20 تا میخونم  ان شالله خدا بهشون سلامتی بده الهی آمین

قربونت برم 

کاشبمیرم سابقم     🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁

@خاطرهr    

@پرنسا۷۱    

@مامان_بزرگ1    

@شکلات_عسلی    

@باشه_توخوبی_اصن    

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

@ترمه_24    

@ملودی_94    

@شکلات_عسلی    

@___الی___    

@گلبررگ_67    

2740

اینم پیام دوست عزیزم ک پدرش تو بستر بیماریه

بابامو بردن تهران برای درمان 😭😭فعلا که اواره شهر غریبن 😢هنوز بستری نشده 

دکترای اینجا گفتن باید معدشو در بیارن 😭😭خیلی هم ضعیف شده

یکتا جان فقط دعا کن خدا پدرمو شفا بده سپردیمش دست خود خدا 

اول خدا بعدم دعای شما دوستام لطفا به هر کی تونستی التماس دعا بگو من بنده روسیاه خدام شاید صدای شما ها رو شنید شفای پدرم و همینطور خودت و تمام مریضا

نمیدونی تو چه برزخی هستیم 😭😭

@گل_آفتابگردان    

@عاطیatijoon    

@aynaaz    

@خوشبخت۸    

@نرگسِ_او‍ 

@ترمه_24     @ملودی_94     @شکلات_عسلی     @___الی___   ...

خدا عوضت بده عزیزم

عزیزم ۱٠ تا میخونم خدا شفاش بده الهی آمین

مرسی ابجی جون

2706