2733
2739
گشنمهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه ...

😂😂😂 کمتر اون کله ت رو تکون بده 

اللهم عجل لولیک الفرج 🤲 عاشقتم  یا صاحب الزمان(عج) ❤️❤️
برو باشگاه از مربی برنامه بگیر .زمان میبره مثلا بعضیا سر ۲ ماه به هدفسون میرسن بعضیا بیشتر طول میکشه ...

ژن هم مهمه.من کلا استعداد چاقی ندارمممم:(((

خسته تر از آنم که بگویم به چه علت 😪😴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم الا از باشگاه اومدم

خسته و کوفته😴😴😴

هی تویی ک بم فحش میدی من بات کل کل نمیکنم، در عوض همون لحظه ریپلای میکنمت و زیرش نی نی یار رو تگ میکنم   اگ نظرای من رو مخته دهن مبارکتو ببند پس 

شوهرم همینطور منم طلاموفروختم تردیمل خریدم ت  خونه ورزش کنم.لاغرشم.

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
2728
یک سال://// منم میخاستم باس.ن و رونم بزرگ شه .کشیدش بالا ولی بزرگ نشد فقط هی پشت پام هرروز درد میکنه ...

اي بابا☹️

به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین

فقط اونای که چاق باید بدن باشگاه؟

آدم ها فکر می‌کنند؛ اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می کنند،شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر میکنند میتوانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!           اما حقیقت ندارد...                                                               اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم،اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم،اگر آدم ساختن بودیم،از همین جای زندگیمان به بعد را می ساختیم!
2738
ژن هم مهمه.من کلا استعداد چاقی ندارمممم:(((

اره واقعا ژن مهمه.

من الا مثن خدا دادی شکمم خط سیکس پک داره.

بازوهام ماهیچه داره

فیگور بگیرم ماهیچه هام میاد بیرون😀😀باحاله

هی تویی ک بم فحش میدی من بات کل کل نمیکنم، در عوض همون لحظه ریپلای میکنمت و زیرش نی نی یار رو تگ میکنم   اگ نظرای من رو مخته دهن مبارکتو ببند پس 
عوضش شوهر من میگه نمیخوای بری باشگاه چون چاق شدم 

وای شوهرم بیچاره خودش منومیبره میاره بلکه لاغر بشم 😂

برای سلامتی مادرم صلوات ❤مـادران پاکنـد، همچـون یـاسهاگـوهـرانـی ، بهتـر از المـاسهاقلبشان دشتی ز مهـر و عاطفهروحشان لبریز از، احسـاسـها.
2706