2733
2739
عنوان

خیانت جنسی رو میشه بخشیدباید چه رفتاری نشون داد درمقابلش

| مشاهده متن کامل بحث + 2882 بازدید | 177 پست
وقتی نظرات رو میخونم از این که با وجود بچه دار نشدن همسرم و شرایط مالی بد و این خیانت کنارش موندم او ...

نه عزیزم با شخصیتی وفاداری 

من به دستای خداخیره شدم معجزه کرد.. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب یعنی اگه یه زن ببینه بخاطر بچه همیشه باید برا این موضوع بسوزه ودم نزنه؟

خیانت در حد لاس زدن و نوشتن قابل بخششه ولی جنسی نه 

دوستش دارم .خییییییییییییییلی . الهی دست به خاکستر بزنه طلا بشه.
2728
قطعا اینو میگین؟

بیشترموارد آره ..ولی درصد کمی وجود داره که توبه کردن ولی متاسفانه درصدش خیلی کمه ولی هس پس قطعی نمیشه گف

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن 
2740
درچه حد بود اگه دوس داری بگو گلم

طبق حرف ها در حد رابطه. لااقل رابطه ای که همسر منو تطمیع میکرده. کسی که یه روز درمیون میومد سراغم چند ماه بود که به زور باهام رابطه داشت. همیشه سعی کردم به خودم بقبولونم که رابطه ای در کار نبوده. 

دوست دارم اینجوری فکر کنم. همسرم دیگه سراغ این کار نرفت. میدونی چرا؟ چون من با رفتارم بهش اجازه ندادم. 

اتفاقا بعد از اون اتفاق کذایی ارزش من تو زندگی بیشتر و بیشتر شد. همسرم بیشتر کنارم بود. شرمنده ی من شد. سال پیش بهم گفت. وقتی میام خونه، وقتی می بینمت که بعد اون کار من چجوری پام وایسادی و به هیچ کدوم از اعضای خانواده ها نگفتی، از خودم بدم میاد و شرمندت میشم. 

خیلیا می‌مونن. اما زندگی رو زهر میکنن. فکر میکنن حقشونه انتقام بگیرن. آره حقشونه اما حق اون بچه نیست که اون وسط قربونی بشه. بچه هم که نباشه راه رو برای خیانت مجدد باز میکنن. 

وقتی همه چی گل و بلبل بوده همسرش رفته خیانت الآن با رفتار های بدش حتما میره. 

من هیچ احتیاجی به موندن نداشتم. 

دلیل برای رفتن زیاد داشتم. 

پول که نداشت. هیچ تفریحی نداشتیم. 

بچه دارم نمیشد. 

خیانتم که کرده بود. 

اما یه اعتقادی داشتم برای دور انداختن يه رابطه هیچ وقت دیر نیست و اینکه پشت جدایی خوش بختی نیست. 

باید بهش فرصت میدادم. خیلی اذیت شدم. سنی نداشتم. تک و تنها فکر کردم. اما الآن خدا رو شکر زندگی آرومی دارم. همسرم خیلی خوب شده و بسیاری از مسائل بین ما برطرف شده. 

من سعی کردم زندگیمو دوباره بسازم و خدا هم برام سنگ تموم گذاشت. 

طبق حرف ها در حد رابطه. لااقل رابطه ای که همسر منو تطمیع میکرده. کسی که یه روز درمیون میومد سراغم چن ...

خیلی دل بزرگی داره،همه شرمنده نمیشن بعضیا میگن کاریمون  نشد که شاید همین باعث بشه بازم برن

نه عزیزم با شخصیتی وفاداری 

لطف داری. من اصلا عاشق همسرم نبودم. یه رابطه ی خیلی منطقی داشتم باهاش. اون عاشق من بود. گفت گول خوردم و وسوسه شدم. 

همیشه لعنت میکنم این زنا رو. 

دلم خنک شد که به شوهرش گفتم بعد دو سال و نیم پارسال بهش گفتم. 

عاشقش نبودی فقط عاشقت بوده باهاش کناراومدی مال ما عشق دوطرفه بود طوری که میگفتم استغفرالله خدابیاد بگه شوهر من همچین کاری نمیکنه

2706