2737
2734
عنوان

چطور موهامو پرپشت کنم؟ دیگه دارم کچل میشم😥👧

| مشاهده متن کامل بحث + 5851 بازدید | 179 پست

قرص سیستین ب ۶ بخور عالیه

دوست من دکتر داروساز 

آمپول بیوتن پانتن هم میگفت  ۶ هفته بزن .هفته ای ۱ یکی. هر شب قرص زینک .

رشد مو افزایش و ریزش کم خواهد شد

تنها دوستم تویی خداجونمممم .هیچوقت تنهام نزار
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

پریودم ک ب وقته. ب نظرتون ممکنه پلی کیستیک باشم؟ 

فقط باسونوتخمدان و ازمایش هورمون مشخص میشه عزیزم.

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2728

من هفته پیش رفتم دکتر یه شامپو با یه اسپری با دوتا قرص بهم داد جواب گرفتم خبرت میکنم

صبحانه را میتوان با دسر عاشقانه های شیرین میل کرد...وقتی الکی حواسم را پرت روزنامه خواندن کنم و از فنجان تو چایی بنوشم و بعد با کلی اب و تاب بگویم:  عجیب است...چقدر چای امروز خوش طمع شده...!                                            چشمانت به خنده بیفتد ولقمه نیمه گاز زده ام را از دستم بگیری                                                         و بگذاری دهانت و بگوویی:عجیب تر اینکه نان و مربای امروز هم طمع هیجان انگیزی دارد و هضم،این مزها های ه عجیب،بوسه ای میخواهد که که از ابتدای صبح روی لب های جنابعالی دارد زبان درازی میکند!!                                                                                  بابا تیکر رژیمه ،من مجردم هنوز شوهرم کجا بود که حامله بشم بابا                                                                                   

پیازو رنده کن آبشو از صافی رد کن بعد با ژل توی گل آلوئه ورا قاطی کن بعد بریز تو ی ظرف اسپری بعد نیم ساعت قبل حموم اسپری کن رو سرت ماساژ بده بعد حموم کن

فرزادم دنیای من😍🥰
2740

عزیزم من چند سال بود موهام خیلی کم پشت شده بود و ریزش موی شدیدی داشتم

یه جا خوندم ریزش مو دو تا دلیل عمده داره

کمبود کلسیم و کمبود آهن

از وقتی که قرص آهن و هر شب یه لیوان شیر میخورم ماشاالله موهام انقدر حجمش زیاد شده که وقتی با کلیپس میبندم رو سرم سنگینی میکنه و سرم درد میگیره

مالیدن روغن فلان و بهمان فقط پول هدر دادنه

اگه مشکل کلسیم و آهن. آری اونارو فقط حل کن

2706