2737
2739
آخه میترسم یه مشکل دیگه برام پیش بیاد اونوقت ربطش میده به این قرصه وگرنه خودم از خدامه حالا تا هفته ...

باورکن زنان چیزی نمیدونه از قند عزیژم

یا میترسونن یا دارو اشتباهی میدن.

من رفتم پیش دکترخودم اول اون گفت من متفورمین میگم بخوردوهفته بعد باز از بده

بعد یادش اومد من زیرنظر فوق تخصص غددم گفت بیزحمت قندتم ببرپیش اون چون تخصصی تره اینجوری.

منم رفتم پیش غددم که اون دید ازمایشو گفت بد نیست(زنانم یکم ترسوندم البته برخلاف این)

گفتم دکتر رژیم بگیرم گفت قند وشکر نخور روزی یه وعده برنجتو کامل بخور..ـ

متفورمینم داد البته یه مدل دیگشو

یعدم برخلاف دکترزنانم که گفت قند ناشنا و بعد صبحانه و ناهاربده

این گفت یه ازمایش مختصرمیخوای فقط صبح ناشتا و بعد صبحانه

اگه دقت کنی اتفاقا چون غدد سوادشو داره خیلی دلگرمم کرد و زنان فقط الکی میترسونن و چیزی نمیدونن

باورکن زنان چیزی نمیدونه از قند عزیژم یا میترسونن یا دارو اشتباهی میدن. من رفتم پیش دکترخودم اول ا ...

آره الان با این حرفت خیلی دلگرم شدم عزیزم پس هر جور شده میرم پیش غدد ممنون دوستم

برای سلامتی همسرم و بچه هام و خونه دارشدنمون با دلهای پاکتون لطفا یه صلوات😘😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کلا سه بار

از من 2بارخون گرفتن یبارم ادرار😺من اول ناشتا دادم دومی ادرار بود سومی محلول دادن بعده 1ساعت ازمایش تکرار شد،مگ چالش گلوکز ندادی من تو 27هفته3روز دادم.

میشه واسه سلامتی و شفاعت بابام صلوات بفرستید حالش اصلا خوب نیست منم دعاتون میکنم❤💋کاربر قدیمی فریا
از من 2بارخون گرفتن یبارم ادرار😺من اول ناشتا دادم دومی ادرار بود سومی محلول دادن بعده 1ساعت ازمایش ...

چه عحیب بوده ازمایش شما

نه من ناشتا خون دادم ک قند ناشتام معلوم بشه

بعدناشتا ادرارم داذم

بعد گلوکزخوردم یساعت بعد بازخون دادم

رفتم یساعت بعد که میشه دوساعت بعد گلوکزمجدد از خون دادم

از من 2بارخون گرفتن یبارم ادرار😺من اول ناشتا دادم دومی ادرار بود سومی محلول دادن بعده 1ساعت ازمایش ...

اها عجیب نیست برای شما عذر میخوام

شما فقط یساعت بعد گلوکزو دادی

روتینش اینه دوباربدی بعضیام حتی سه بارمیدم یعنی یساعت بعد گلوکز دوساعت بعدش و سه ساعت بعدش

2740
چه عحیب بوده ازمایش شما نه من ناشتا خون دادم ک قند ناشتام معلوم بشه بعدناشتا ادرارم داذم بعد گلوک ...

وا یعنی چی نکنه اشتباه شده باشه😺منم ناشتا ازمایش خون دادم بعد ازمایش ادرار بعد محلول خوردم 1ساعت بعد ازمایش دادم گفتند برو 1هفته بعد جواب ازمایش حاضره فردا میرم حالا.خداکنه اشتباه نشه حتی تو سرچم نوشت 3تا آزمایش خونه😿

میشه واسه سلامتی و شفاعت بابام صلوات بفرستید حالش اصلا خوب نیست منم دعاتون میکنم❤💋کاربر قدیمی فریا
وا یعنی چی نکنه اشتباه شده باشه😺منم ناشتا ازمایش خون دادم بعد ازمایش ادرار بعد محلول خوردم 1ساعت بع ...

نه نترس

بعضی دکترا به یبار اکتفا میکنن

ولی دوبارمیدادی بهتربود

گلوکزیم که خوردی میدونی چند بود؟۵٠یا75؟؟

فکر کنم ۵٠خوردی

اها عجیب نیست برای شما عذر میخوام شما فقط یساعت بعد گلوکزو دادی روتینش اینه دوباربدی بعضیام حتی سه ...

وای ترسیدم خیلی بدرگم پدرم درمیاد تا رگم پیداشه🙀ترسیدم

نه نترس بعضی دکترا به یبار اکتفا میکنن ولی دوبارمیدادی بهتربود گلوکزیم که خوردی میدونی چند بود؟۵٠ ...

واسه من 50بود.

اره بابا منم کم خونم افتضاححح..هیم خونمو کشیدن پدرم دراومد من دوهفته دیگه باید بازبدم تازه   & ...

وای چرا🙀

2706