2737
2734
اینه

عکس چپه شده فقط😅

■دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ... ■                                                                                          ■مـن به خودم تمامت را قول داده بودم .گفته بودم سهم من خواهی شد .تو در تمام جاهای خالی زندگیم پر شده بودی .تو تمامت سهم من بود .آنچنان در آینده ام روشن به نظر می آمدی که تمام گذشته را خط زده بودم .تو قول من ، به خودم بودی ...بیا و مرا پیش خودم بد قول نکن …■                                                                                ■یادم نمی کنی و ز یادم نمی روی؛؛یادت بخیر یار فراموشکار من! ■
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
من یه اپی لیدی نو دارم مارک براون اصل المان  خرید عروسیم بوده استفاده نکردم بخاطر تحمل دردش ک ...

منم دقیقا مثه شما

چندروز پیش فروختمش

یارب روا مدار که گدا معتبرشود.  گرمعتبرشود ز خدا بیخبر شود
2738
چه جالب همین الان خواستم بیام درمورد اپیلاسیون در منزل سرچ کنم که تایپیک شمارو دیدم

من تو دوره دانشگاه موم مینداختم. حدودا سال ۹۰ بود.

الان یه مواد خوب میخوام ک به دستگاه هم نیازی نباشه. کسی میتونه معرفی کنه؟

چ خوب......موم دائمه؟؟

مومش واسه من ک هر یک دونه سه بار کل بدن مو (غیر بیکینی ک میرم ارایشگاه )میرسونه. 

تموم شد یکی دیگه میخری. بنظرمن ک خییییلی ب صرفه س

یارب روا مدار که گدا معتبرشود.  گرمعتبرشود ز خدا بیخبر شود
2706