2733
2734
عنوان

وقتی عروسی دعوت میشین مخصوصا قوم شوهر قبلش چه کارایی میکنین ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 402 بازدید | 27 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از هفته قبلش ب پوستم میرسم و لباسامو آماده میکنم لوازم آرایشی و ... رو آماده میکنم و ی روز در میون بخور بابونه و ماسک خیار و آلوورا و گلاب میزارم دو روز قبلش ارایشگامو انتخاب میکنم و ب ناخنام میرسم 

و هرررر روز جلو آینه میگم چ جیگری بشم من تو این عروسی

2731

ما هم 4تاعروسی داریم این مدت همه هم ازاقوام شوهر

خیلیم رو آدم فوکوس میکنن

فوضولن در کل

خیلیم کلاس میزارن

لباس پوشیده وشیک و به روز چی رو پیشنهاد میدین؟

خانومای خوش سلیقه خواهشا نظر بدید

من همیشه میمونم که موهامو چه کارکنم مدل بلد نیستم موهام پف دارن و کمی فر.گاهی موس میزنم ولی بلد نیست ...

منم بزرگترین مشکلم موهامه

روی پیشونی فرشته ها نوشته ، هر کی دختر داره جاش وسط بهشته 😍😍😍😍من یه بهشتی ام 😀

طایفه مادرشوهرم واسه شام خونه جاریم دعوت بودن منم دعوت کرده بود تا وارد شدم همه نگاه ها رو من بود شیک و مجلسی بوی عطرم موهامم ک فر کرده بودم از یه ور یه فر قشنگ و حالت باز تونیکمم عالی بود با جوراب شلواری آرایشمم لایت جوری ک انگار خودم خوشگلم ن ب خاطر آرایش... یکی از زن داییای شوهرم گفت خوشگل شدی منم گفتم ممنون ولی من خوشگل بودم اونم تایید کرد باید حاضر جواب باشی...اول ب بهداشت فردی برس حموم مسواک اصلاح ماسک صورت دئودورانت و بادی اسپلش و...

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
طایفه مادرشوهرم واسه شام خونه جاریم دعوت بودن منم دعوت کرده بود تا وارد شدم همه نگاه ها رو من بود شی ...

واقعا بهداشت فردی رو خوب اومدی خیلی مهمه💜💜💜

روی پیشونی فرشته ها نوشته ، هر کی دختر داره جاش وسط بهشته 😍😍😍😍من یه بهشتی ام 😀