2737
2739
عنوان

خطاب به اون دختر 16 ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 806 بازدید | 37 پست
یعنی چی گفتم که دیپلم گرفت و بعد لیسانس یعنی با جزئیات می گفتم همه میدونن برای لیسانس باید اول دیپلم ...

ای عزیز جان آدم تا بیاد این کارا رو با یه بچه بکنه پیر شده که همچین گفتی راحت فلان کرد و سریع استخدام شد و ... نگفتی بدبختی کشید   

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:
آخه میگی دیپلمشو خوند بعد لیسانسو امتحان داد یعنی بدون اینکه چهارسال بخونه لیسانس گرف؟

یعنی واقعا نگرفتی چی گفتم یا خودتو به اون راه زدی من خلاصه گفتم چون این مسئله اینقدر واضح و روشن هست که هر آدمی هر چقدر هم بیسواد باشه مراحلشو میدونه 

من ایمان دارم خدای مهربون به ما فرزندی سالم وصالح می دهد و همسرم عاشقونه منو دوست داره تا ابد خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای عزیز جان آدم تا بیاد این کارا رو با یه بچه بکنه پیر شده که همچین گفتی راحت فلان کرد و سریع استخدا ...

نه اصلا چرا پیر بشه بیست و پنج استخدام شد پسرش هم حالا زن گرفته خیلی هم مو فقه این خانم شانزده سالشه چرا باید پیر بشه خیلی جوونه و کلی راه داره

من ایمان دارم خدای مهربون به ما فرزندی سالم وصالح می دهد و همسرم عاشقونه منو دوست داره تا ابد خدایا شکرت
یعنی واقعا نگرفتی چی گفتم یا خودتو به اون راه زدی من خلاصه گفتم چون این مسئله اینقدر واضح و روشن هست ...

درست صحبت کن پاتو از گلیمت فراتر نزار. اینجا من با تایپ ناقص تو فهممو تراز میکنم پس قبل از پاسخگویی و توهین اول منصفانه بشین نوشته هاتو بخون بعد دهنتو باز کن شر و ور بگو.

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:
2728
درست صحبت کن پاتو از گلیمت فراتر نزار. اینجا من با تایپ ناقص تو فهممو تراز میکنم پس قبل از پاسخگویی ...

برو گمشو بیرون آدم بیشعور بیخودی دعوا راه می ندازی چی میگی تو 

ممنون گلم قصدم فقط خیر راهنمایی بود ولی اعصاب آدم خورد میشه بعضی ها حتی خوبی  هم  نمی خوان همش دنبال شر و جنگ و دعوا هستن به هر حال من فقط می خواستم به شما این امید رو بدم که حتما موفق می شید کافیه اراده کنید نمونه بارزش هم مثال زدم یا دوست دیگه مون اینجا یه مثال مشابه زد پس میشه موفق شد انشأالله روزهای خوبی داشته باشید

2738