2737
2739

سلام دوستان ان تي من تو سونو بالا بود دكتر دستور cvs داده. آيا كسي انجام داده يا كسي ميشناسيد انجام داده باشه؟ 

خيلي درد داره؟ واقعا احتمال سقطش بالاست؟ 

اميدوارم جوابش منفي باشه😔😔

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ریسکت چطور بوده تو غربالگری؟ان تی چند بوده؟

عزیزم اصلا استرس نداشته باش،مطئن باش هیچی نیست

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 
2731

ان تی چند بود؟این ازمایش سل فریه؟؟

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
2738

استارتر انشاالله ک چیزی نیس 

نگران نباش 

توکل کن به خدا ........بچه ها چطور میشه ک جواب ان تی بالا میره ؟مشکل کجاس ؟سن بالا؟؟؟؟ازدواج فامیلی ؟؟؟چی ؟؟؟

من نگرانم خدا کنه ان تی خوب باشه 

پسر نازم عاشقتم  
استارتر انشاالله ک چیزی نیس  نگران نباش  توکل کن به خدا ........بچه ها چطور میشه ک جواب ...

عزیزم ان تی ضخامت پشت گردن جنینه که هرچی این ضخامت بیشتر باشه احتمال سندروم داون هست ولی نه همیشه ی خانوم ان تیش ۴ بود ولی بچش سالم بود 

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
عزیزم ان تی ضخامت پشت گردن جنینه که هرچی این ضخامت بیشتر باشه احتمال سندروم داون هست ولی نه همیشه ی ...

گلم میدونم اینو 

میگم چرا مثلا یکی اینطور میشه 

ما ازدواجمون فامیلیه نگرانم

پسر نازم عاشقتم  
آزمایش غربالگریتو انجام دادی؟ریسکش چی بوده؟

نه ديگه آزمايش انجام ندادم مستقيم گفت برو cvs عددش خيلي بالا

گلم میدونم اینو  میگم چرا مثلا یکی اینطور میشه  ما ازدواجمون فامیلیه نگرانم

اهان اینو نمیدونم ولی بعصی وقتا مثلا یکی دیرتر میره سونو جنین رشد کرده ضخامت ان تیشم بیشتره ولی مشخص نیس دلیلش چیه من ان تیم نرمال بود سنمم ۲۳ ازدواج فامیلی هم نداشتیم ولی ریسک غربالم مثبت شد مجبور به امینو سنتز شدم شما نگران نباش 

ریسکت چطور بوده تو غربالگری؟ان تی چند بوده؟ عزیزم اصلا استرس نداشته باش،مطئن باش هیچی نیست

آز ندادم ان تي ٤ . نميدونم خيلي ناراحتم 

2706