2733
2734
عنوان

عاشق نمی شدم 🔥عاشق شدم ببین

| مشاهده متن کامل بحث + 1753 بازدید | 58 پست

من ادامه میدم حتی توی قفس حالا باز بیا دور منو دیوار بکش

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هرجا بری پایتم من٫ شمالو بچینی پایتم من٫ تو لب تر کن 

وای مامانم راه میره تو خونه اینو میخونه.😍😍😍

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده

من اونم که هنوز خونش داره واسه تو میجوشه.  لباسی که تو دوست داشتی واسه کسی نمیپوشه .من اونم که دلش میخاست تو دستای تو جادو شه.

آنان که بودنت را قدر نمیدانند رفتنت را نامردی میخوانند
2740
حالا که دارین اهنگ میخونین یسوال😅 بچه ها من میخوام عشقمو تو کافیشاپ سوپرایز کنم برا تولدش بنظرتون ...

ببین اولین اهنگی که با هم گوش کردید معرکه ست حتی اگه غمگین یا حتی اگه قری باشه😁💝

همینی که خودت گفتی دیونه م میکنی عاششششششششششششششششششقشم  

دل به دریاها بزن از عشق بگو زیبای من      

روزی حداقل 5 بار گوش میدم  

از دریا نترسانم که من در قلب تو جان میدهم  به امید نابودی کرونای خبیثه منحوسه بیتربیت   دلم واست تنگ شده جونم  

چه زیاد شده فاصلمون

غرورمون عشقو گرفت ازمون

یعنی هنوز عاشقمی یا عوض شدی

میخوام بپرسم نمیچرخه زبون

ما ابد در پیش داریم...💜                                                  راه خوشبختی هر کسی از مسیری خاص میگذره ، این راه برای همه یکسان نیست ، دنبال راه خوشبختی خودت باش💜
همینی که خودت گفتی دیونه م میکنی عاششششششششششششششششششقشم     دل به دریاها بزن از عشق بگو ...

ااااااخ نگو نگو فقطا نگوووووو😍😍🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️👌💕💕💕💕💕