2737
2734

لعنت به این حساسیت که بچه های بیچاره به دنیا نیومده میگیرن

دختر من از ۴۰ روزگی شروع کرد، اول فقط صورتش بود بعدش کل بدن عزیزم یه لحظه بدون دستکش بود انقدر  بدنش می خارید که خودشو زخم میکرد همیشه لباساش خونی بود 

خدا میدونه چه قدر انواع و اقسام پماد ها و لوسیون های خارجی گرفتم هیچ تاثیری نداشت

تا این بردم تست حساسیت فهمیدم به تخم مرغ و جو حساسیت داره اونا رو قطع کردم راحت شدم البته الان که ۳ ساله بازم خوب خوب نشده ولی خیلی بهتره

فکر میکنم نزدیک ۱ سالش بود بردم تست که دکترش گفت میتونستی زودتر بیاری که من متاسفانه اصلا نمیدونستم همچین تستی هم هست و برای نوزاد ها انجام میدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سه سال پیش پسرمو بردم پیش مقدادی اصلا از برخپردش خوشم نیومد یه سوال ازش پرسیدم‌گفت من بیکار ننشست ...

عزیزم شیربزمیتونی بدی من به پسرم دادم یه مدت خوب بودشیرخشکشم هست فقط گرونه کم کم رفلاکسش کم شداماتانه ماهگی بیشترشیرندادم یعنی نداشتم حالاشماامتحان کن فقط چربی روی شیروبگیری یه وقت اسهال نشه 

2728
عزیزم شیربزمیتونی بدی من به پسرم دادم یه مدت خوب بودشیرخشکشم هست فقط گرونه کم کم رفلاکسش کم شداماتان ...

ممنون از راهنماییت🌹🌹

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...