2733
2734

لطفاً اگه کسی بیداره و می‌شناسه بهم بگه ..والله بعضیا جوری میان از سوال کردن کاربرای دیگه ایراد میگیرن انگار اسلحه بالا سرشون بوده بیان داخل تاپیک !!مجبور که نیستید هرکس اومد و اطلاعی داشت خیلی محبت داره اگر هم نیومد یا نمی‌شناسه که ببخشید مزاحم کلیک کردنتون شدم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میشه دقیق بگید کدوم منطقه؟ منظورتون تهرانپارسه یا اقدسیه؟

اقدسیه ناوک رو میشناسم .منطقه ی مورد نظرم هروی هست ولی محل کار همسرم و خودم جوریه که اگه مهد ستاره دار و خوبی باشه شمال یا شرق هم میبریم

مدرسه یاب برو پیدا کن 

والله یه مهدکودک یاب رفتم همش رو شخم زدم برای صد سال پیشه ..دو نفر هم یه نظر درست درمون ندادن ..چندتارو خودم رفتم از نزدیک دیدم ولی خوب یکی دو نفر بگن خوبه آدم راه بیفته بره بهتره

[QUOTE=98692062]مهد كودك كه زياد هست  من تهرانپارسم هركدوم يه امكاناتي داشتن تقريبا پنج شش تايي رو رفتم ديدم&n ...[/QUOT

حواسشون باشه بچه ها همدیگرو نزنن ..به تمیزی هم اهمیت بدن ..یدونه قلعه مهربانی رفتم عالی بود دوربین داشت می‌تونستم بیام خونه هم نگاه کنم بعد مامانه اونجا بود گفت بچم توی مهد عفونت خون گرفته ..چه می‌دونم اون یکی خیلی تمیزه میگه اصلا دم در هم حق نداری بیای دم در تحویل میدی دم در تحویل میگیری ..بالاخره یه دوربین نمی‌ذاره آدم ببینه ..دیگه گم و گیج شدم بخدا 

[QUOTE=98692062]مهد كودك كه زياد هست  من تهرانپارسم هركدوم يه امكاناتي داشتن تقريبا پنج شش تايي ...

همه جا ازمايش انگل و اينا ميگيرن دوربينم معمولا دارن حالا انلاين نيس كه شما از خونه يا حالا هرجا ببينين

به نظرم چند جا برين از نزديك ببينين

2740