2733
2739
عنوان

کسی دعایاکاری برای دختردارشدن بلده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4492 بازدید | 93 پست
ن کاسنی پسر میشه 

ما خوردیم دختر شد

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دوتاتون سردی بخورین. عرق کاسنی مثلا

نه کاسنی اسپرم مرد و قوی میکنه...کلا عرق کاسنی تو رژیم پسرزاییه

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
به سختی وتلاش و تقوا😂

امکان پذیر نمیباشد که

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2740
مردای سیگاری دخترزان

یکی از اقوام ما ، هم سیگاری هم مهتاد از اول جونیش تا حالا، چهار تا پسر داره فقط 🙄

چهارمی رو بخاطر دختر آوردن که پسر شد 😅 

حالا نرید معتاد بشید😆 برعکسشم دیدم که معتادی سه تا دختر داشته چهارمیش پسر شد 

کلا ربطی نداره سالمهاشم بعضیا بیشتر پسر میارن بعضی بیشتر دختر

خدایا مواظب گلهای زندگیم باش 👫 رهام و نهال😍😍
من همیشه میگفتم خدایا هر جنسی که توی تربیتش موفق ترم بهم بده

منم بچه ندارم دعام اینه هرکدومش ک ب مصلحتم و آینده دار میشه خدا بهم عنایت کنه

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
لبنیااات خیلی بخورید چند روز قبل تخمک گذاری اقدام کن ارضا نشو هرچی خون اسیدی باش دخترمیشه

فقط اون ارضا نشو😂😂😂😂😂

وسط رابطه باید به فیزیک کوانتوم و نفتکش انگلیسی و دکل گمشده فک کنه تا ارضا نشه😂😂😂😂😂😂

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2706