2752
2734
عنوان

خانم های با سلیقه من رو در انتخاب مبلمان یاری فرمایید

| مشاهده متن کامل بحث + 871 بازدید | 32 پست
آره منم همین حس رو دارم و ولی خیلی زبون میریزه میگه این کاری که من درست میکنم خیلی عالیه و تو نمایشگاه 2 برابر قیمتشه اونایی که میبینی قیمتش پایینه چوب نیست هیزمه این حرفها
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء (آل عمران/38)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مخصوصا اولیرو که گرونه گرون گفته دومی هم چوب زیادی نداره من مدلایی که خیلی کاره بیشتر برده تو یافت آباد دیدم با ناهارخوریش 12تومن میگفتن
اینم سایت ما برای علاقه مندان به حیوانات .

www.dampezeshkoshoma.blogfa.com
منم پسرم کوچیکه حتما کاور میگیرم ولی پارچه ای که بشه استفاده کرد . مبلهام خیلی بد شده دیگه تو اثاث کشی داغون شده وگرنه صبر میکردم هم خونمون رو عوض کنیم هم پسرم بزرگتر بشه
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء (آل عمران/38)
ممنون مامان نیکی . میدونم خودمم هم یافت آباد رفتم هم دلاوران
خواهر شوهر منم از دوست شوهرش خرید تا دسته بهش چپوند 27 ملیون گرفت ازشون پدر شوهرم درس عبرت نگرفت یک دست راحتی گرفت ازش 2700 همونو تو نعمت آباد میگفتن 1500

ممنون مامان آریا جان ممنون مامان عسلی باید بیشتر بگردیم و بیشتر فکر کنیم . اصلا دوست ندارم عجله ای انتخاب کنم . لباس نیست که خوشم نیومد بندازم کنار . برعکس همسرم خیلی عجله میکنه
من معتقدم مبل قیمت مناسب باید گرفت هر دو سه سال عوض کرد من به شخصه اصلا نمیتونم یک مبلو 6 7 سال تحمل کنم ما عید یک دست راحتی گرفتیم همش منتظرم عوضش کنیم زودتر یکسره روش ولو هستم پدرشو درارم

2706