2733
2734
عنوان

وایییی خدا گشنمه😫😫

| مشاهده متن کامل بحث + 281 بازدید | 28 پست
دارم ولی روم نمیشه بخدا ـ اونا میخورن مثلا پنیر هست دختر ش یه جوری تو یخچال قایم میکنن ک من نخورم من ...

با شوهرت حرف بزن یخچال که داری یه سری چیزا روبخر بزار تویخچال هیچوقت یادم نمیره چقدر توخونه مادر شوهر گشنگی کشیدم چقدر خاری کشیدم تازه عروس بودم میوه هایی که مامانم برا جهازبرونم اورده بود رو بجای شام وناهار میخوردم یه بار رفتم سر یخچال تخم مرغ بردارم تکیه داده بود به یخچال مادرشوهرم ونمیزاشت 

نمیزاشتم خانوادم بفهمن وای چقدر زجرکشیدم ازدستش😭

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
با شوهرت حرف بزن یخچال که داری یه سری چیزا روبخر بزار تویخچال هیچوقت یادم نمیره چقدر توخونه مادر شوه ...

منم به خانواده ام چیزی نمیگفتم. مادر شوهرم خاله ام بود. الان که ازشون دور شدیم و اومدیم نزدیک مامانم اینا. مامانم هی میگفت تند تند دعوتشون کن. منم سفره دلمو براش باز کردم. مامانم به حالم گریه کرد و گفت خواهرم یزید بوده و من خبر نداشتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم به خانواده ام چیزی نمیگفتم. مادر شوهرم خاله ام بود. الان که ازشون دور شدیم و اومدیم نزدیک مامانم ...

منم بعد ها به مامانم گفتم وقتی داشتم میرفتم مستاجری مامان منم گریه کرد، چهروزای سختی داشتم کاش عقل الانو داشتم ول نیکردم میرفتم خونه بابام تاشوهرم به خودش بیاد زودتر مستاجر شم

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
2731
با شوهرت حرف بزن یخچال که داری یه سری چیزا روبخر بزار تویخچال هیچوقت یادم نمیره چقدر توخونه مادر شوه ...

بخدا الان عین توام . 

هیچی خونه اشون نیس چرا هست ولی برا من نیس . موز میخرن بقران بوش تو خونه میپیچه ولی تو خونه قایم میکنن من نبینم . مامانم میرم خونش بهم خوراکی اینا میده عین اسکولا میبردم تو یخچال اونا یه ساعته میرفتیم میدیدم تموم شده 😭الانم جز گریه کاری از دستم برنمیاد ک😔خیلی بده تازه عروسم خیر سرم ۱۷سالمه . شوهرم فکر میکنه مامانش بهم میرسه چیزی بخرن بمنم میده ولی دریغ از یه تیکه نون . بخدا الان ماست هست ولی روش یه چی کشیده من نبینم . کلی دلدرد میکشم کلی گشنکی میکشم . شوهرم کار میکنه پول میاره مادرشوهرم میاد از رو پولش دزدکی ۵۰تومن برمیداره میگه خورد و خوراکتون با منه پول بدید دیگ ولی بخدا من اینجا هیچی نمیخورم . صبح پامیشم صبر میکنم غروب بشه بچه جاریمو بفرستم بره یه بیسکوییت مادر بخره همین و تمام تا وقتی پدرشوهرم بیاد شام بیارم اونوقتم مادرشوهرم بخددددداااااااااااا نصف غذا رو میچینه تو بشقاب دخترش منم فقط نگاه میکنم خیلی وختا سفره میندازن اصلا صدام نمیزنن سر همین جدیدا همین ک پدرشوهرم میاد بدو بدو میرم اونجا میشینم تا بخوان سفر بندازه . خیلی سخته گشنکی بکشی الانم هی گریه میکنم بیشتر ضعف میکنم . تو بگو جیکار کنم

منم بعد ها به مامانم گفتم وقتی داشتم میرفتم مستاجری مامان منم گریه کرد، چهروزای سختی داشتم کاش عقل ا ...

من خیر سرم خونه خودمون بود. شوهرم خودش ساخته بود و به اسمش بود. ولی ولش کردیم و شوهرم خونه رو بخشید به باباش که فقط از اونجا بریم تا آرامش داشته باشیم. به خدا من زنداداشم هم با مادرم تو یه ساختمون هست از روز اول به خواسته خودشون جدا شدن ولی هر وقت دلشون بخوان میان خونه مامانم شام. مامانم هم هر غذایی پخته باشه براشون میفرسته میگه بوش بهشون میخوره هوس میکنن

بخدا الان عین توام .  هیچی خونه اشون نیس چرا هست ولی برا من نیس . موز میخرن بقران بوش تو خونه ...

بخدا اگر به حرف من گوش ندی بیچاره میشی من این سختیارا پشت سر گذاشتم تو18تاحدودا21، 22سالگی به حرفم گوش کن

به شوهرت بگو جدا بشیم اگر میدونی جز محالاته که نیست بگو چقدر اذیتی بهش بگو مامان اینا خیلی دیر غذا میخورن بگو دلم از گشنگی ضعف میره چرا نباید کارای مامانشو بهش بگی حتما بگو چون میگه خب برو بخور یه چیز نمیدونم ولی به نظرم جدا بشی خیلی بهتره الان طعم زندگی دونفره را نمیچشی سیاست به خرج بده

آخه تو که خونت جداس نباید غذاتون باهم باشه

من یه اتاق دستم بود نه آشپزخونه ای نه هیچی

من خیر سرم خونه خودمون بود. شوهرم خودش ساخته بود و به اسمش بود. ولی ولش کردیم و شوهرم خونه رو بخشید ...

خوب کردی به نظرم ادم تو زندگی گاهی وقتا مجبور میشه قید یه چیزایی روبزنه تا به چیزای بهتری برسه ارامش الانت روباهیچی عوض نکن

منم ندارم ک فقط یه اتاق اگ بخوام اشپزی کنم جا نمیشه بخوابم . 

آهان انگار توتاپیک قبلیات گفتی طبقه بالای مادرشوهرمم

کار هر روزم گریه اس

بزرگترین اشتباه نقطه ضعف 

به خودت بیا راه منو نرو