2733
2734

دو هفته پیش بیبی چک ءذاشتم منفی بود .پریودم خیلی کم بود ..دو روزه تمام شد چیزی بلند میکنم یا تند راه میرم زیر دلم کشیده میشه و درد میگیره .یه با  حامله بودم هم پریود میشدم .

میلم به غذا کم شده و کم اشتهام

😂😂😂😂😂

خشونت علیه زنان ؛  همیشه یک چشم کبود    و دندان شکسته    و دماغ خونی نیست!                  خشونت اضطرابی ست که در جان زن است؛ که فکر میکند باید     لاغرتر باشد،  چاق تر باشد،  زیباتر باشد،  خوشحال تر باشد،  سنگین تر باشد،  خانه دارتر باشد،  عاقل تر باشد!                        خشونت آن چیزی است که زن نیست و فکر میکند باید باشد.                                                         خشونت آن نقابی است که زن به صورتش میزند تا خودش نباشد تا برای مرد کافی باشد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا میخندی

الهی دورت بگردم خواهر اخه دو روزه پریودیت تموم شده اون وقت بارداری اخه زیر دل چ ربطی داره هاااااا میل غذا کم بشه هم ربطی نداره گلم 😄

خشونت علیه زنان ؛  همیشه یک چشم کبود    و دندان شکسته    و دماغ خونی نیست!                  خشونت اضطرابی ست که در جان زن است؛ که فکر میکند باید     لاغرتر باشد،  چاق تر باشد،  زیباتر باشد،  خوشحال تر باشد،  سنگین تر باشد،  خانه دارتر باشد،  عاقل تر باشد!                        خشونت آن چیزی است که زن نیست و فکر میکند باید باشد.                                                         خشونت آن نقابی است که زن به صورتش میزند تا خودش نباشد تا برای مرد کافی باشد...
2738
قرص ال دی مصرف کردم ولی میگن ماه اولی که مصرف میکنی زیاد تاثیر نداره ..درسته؟

تاثیر داره ابجی من ۴ سال قرص خوردم باردار نشدم دوماه قطع کردم باردار شدم امکان نداره قرص بخوری و باردار بشی 

قرص ال دی مصرف کردم ولی میگن ماه اولی که مصرف میکنی زیاد تاثیر نداره ..درسته؟

نه فکر نمیکنم با قرص 

خدایا میدونم قراره بهترین ها رو سر راهم قرار بدی پس نا امید و ناراحت نیستم 
الهی دورت بگردم خواهر اخه دو روزه پریودیت تموم شده اون وقت بارداری اخه زیر دل چ ربطی داره هاااااا می ...

یعنی هیچ کدوم نشونه نیست 

من فوبیای حاملگی ناخواسته دارم به بار باردار بودم حتی آزمایش خون نشون نداد پری هم میشدم مراقبت نکردم ..بچه نازنیم سقط شد ..همش میترسم حامله باشم و مراقبت نکنم سقط بشه ..

یعنی هیچ کدوم نشونه نیست  من فوبیای حاملگی ناخواسته دارم به بار باردار بودم حتی آزمایش خون نشو ...

نه گلم باردار نیستی قرص کاملا جلوشو میگیره

الهی دورت بگردم خواهر اخه دو روزه پریودیت تموم شده اون وقت بارداری اخه زیر دل چ ربطی داره هاااااا می ...

چون پریودیش خیلی کم بوده ممکنه لانه گزینی باشه اتفاقا 

ولی خب چون قرص خورده احتمالش خیلی کمه

خدایا میدونم قراره بهترین ها رو سر راهم قرار بدی پس نا امید و ناراحت نیستم 
2706