2737
2734

هرمادری بچه ی خودش رو مهدکودکی گذاشته یا می‌ذاره که راضی بوده خواهشاً اسمش رو بگه .یا اگه کسی تاپیک جدید برای مهدکودک زده و دوستان راهنمایی کردن منو ارجاع بدید .من هرچی میگردم همه اطلاعات برای سال نود و قدیمیه.ممنون

کوپنت تموم شد بسپار ب یکی دیگه تو تاپیکای بقیه هم فقط تبلیغ نکن موفق و موید باشی

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خب عزیزم برو محدوده ی منزل مهد ککودکا رو پیدا کن چشم ک داری نگاه کن فضاشو تمیزیشو مربی ها . از چهارتا مادر ک میان دنبال بچشون بمرس. چرا همه چی رو از دیگران انتظار راهنمایی دارید.اللن تهران ک یه وجب نیست همه از شرق و عرب معرفی میکنن میخوای ببری ؟؟؟؟بنظرم ی جستجو کن برترین مهد کودکای تهرانو پیدا کن.یا درجه بندی دارن برو سوال کن

هر جای تهران که نمیتونی بزاری . یا نزدیک محل زندگیت باید باشه یا محل کارت. که تو ترافیک نمونی. باید خودت از نزدیک بری محیط مهد و کادرش رو ببینی

چنان نماند و  چنین نیز نخواهد ماند 
کوپنت تموم شد بسپار ب یکی دیگه تو تاپیکای بقیه هم فقط تبلیغ نکن موفق و موید باشی

تبلیغ   

منو میگی ؟

کوپن چی ؟

من تا حالا اسم هیچ دکتری رو توی هیچ تاپیکی نیاوردم!!تبلیغ چی؟منظورت رو نفهمیدم 

تبلیغ     منو میگی ؟ کوپن چی ؟ من تا حالا اسم هیچ دکتری رو توی هیچ تاپیکی نیاوردم!!تبل ...

هرکاربر تو روز تعداد محدود میتونه تاپیک بزنه ۵ تاس فک کنم اونو میگم کوپن‌..منظورم از تبلیغم ایناییه ک لینک تاپیکشونو هی میذارن توتاپیکای دیگه بعدم میگن بااجازه ی استارتر

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2740
هر جای تهران که نمیتونی بزاری . یا نزدیک محل زندگیت باید باشه یا محل کارت. که تو ترافیک نمونی. باید ...

صدتا مهد کودک رفتم چند تا هم کاندید دارم .سمت شرق باشه که خونه خودمونه ..هر وری هم باشه به جز غرب یا به محل کار خودم نزدیکه یا همسرم ولی می‌خوام خیلی خوب باشه ..اون ناوک انگار توی فرمانیه است خیلی خوبه ولی یکی گفت دو میلیون هفتصد !!دیگه اونقدر گرون ندارم که 

هرکاربر تو روز تعداد محدود میتونه تاپیک بزنه ۵ تاس فک کنم اونو میگم کوپن‌..منظورم از تبلیغم ایناییه ...

آهااان حالا فهمیدم ..

نه بابا حوصله این کارارو ندارم !!

یه چیزی الکی گفتم   

اخه من شرقم شما غرب باشی مهد کودکی ک من میگم ب دردت میخوره؟؟؟؟ خودتو خسته نکن.بزن گوگل سراهای محله ...

سرای محله که دم خونمون هم هست .می‌خوام مهدکودکی باشه که یکی بچه شو برده باشه ..میبرم اونجا همه مهربونن ..نمیتونم تصمیم بگیرم شمال ..شمال شرق ..شرق

خب عزیزم برو محدوده ی منزل مهد ککودکا رو پیدا کن چشم ک داری نگاه کن فضاشو تمیزیشو مربی ها . از چهارت ...

همه ستاره دارها بردم و چندین تا کاندید دارم .میخواستم ببینم کسی توی کاندیدها کدومش بهتره 

اخه من شرقم شما غرب باشی مهد کودکی ک من میگم ب دردت میخوره؟؟؟؟ خودتو خسته نکن.بزن گوگل سراهای محله ...

حالا سمت شرق مهدکودکی بردید که راضی باشید ؟من تقریبا همه ستاره دار ها رو بردم ..می‌خوام چند نفر تأیید کنند دایره انتخابمو کاهش بدم   

والا من سرای محله میبردم.راضی ام بودم.پول انچنانی ام نداشتم بدم براش

وسواس نداشته باش.ببرش فوقش یه هفته میره بد بود دبگه نمیره

واسه مهد اینجور باشی دیگه موقع مدرسه اش خواب و خوراک نداری😅

والا من سرای محله میبردم.راضی ام بودم.پول انچنانی ام نداشتم بدم براش وسواس نداشته باش.ببرش فوقش یه ...

بله دقیقا همینه و همیشه موش توی چاه آدم وسواسی میفته!!ممنونم از راهنماییت

2706