2737
2734
عنوان

ماسک عالی !!!واقعیت داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 481 بازدید | 47 پست
ژل الورا رو با روغن زیتون واب لیمو تازه و یک قاشق کرم نارگیل وشش تا کپسول ویتامین E رو خالی کنین بری ...

ببخشید کرم نارگیل چیه ؟ همون روغن نارگیله ؟

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره من برا دوست مامانمم درس کردم اینقدر بهش افتاده بود سفید شده بود ابلیمو و روغن زیتونش طبیعی باشه ...

این موادو ترکیب کردیم تا کی تو یخجال میمونه؟ 

پیش به سووووی خوش اندامی💃💃💃💃💃💃 قد 167🌺وزن اولیه👈87😬شروع رژیم98/02/03💪💪💪وزن فعلی75☺وزن هدف اول70💪💪💪وزن هدف دوم67😍💪💪💪من میتوااااانم💪💪💪اینم مدرکش 👈❤🌺تاپیک لاغری خانومای 85 کیلویی🌺❤
2738
نه کرم مرطوب ولی کرمش خوب باشه ازون الکیا نباشه

مرسی میشه یه مارک خوب بگید ؟ به سوال دیگه کپسولای ویتامین رو باز کنیم و محتواشو بریزیم با همینجوری بندازیمشون داخل ؟

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
من کرم مارک آوند مبریزم مواد خوبی برای پوست داره

ماسک برا لک جوش و کک وک خوب هست؟؟

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
برا جوش برا لک و چروک چون همه چیزش طبیعیه ماسک خوبیه

نسبتهاشون رو میگین؟ چه مقدار مواد رو مخلوط کردید؟

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
تا یک ماه  کم درس کنین که تازه باشه

ممنونم 😘🌹

راستی هفته ای چند بار باید استفاده کرد و مدت زمان ماندنش روی پوست چقد باشه؟

شرمنده که اینقد سوال پرسیدم😌

پیش به سووووی خوش اندامی💃💃💃💃💃💃 قد 167🌺وزن اولیه👈87😬شروع رژیم98/02/03💪💪💪وزن فعلی75☺وزن هدف اول70💪💪💪وزن هدف دوم67😍💪💪💪من میتوااااانم💪💪💪اینم مدرکش 👈❤🌺تاپیک لاغری خانومای 85 کیلویی🌺❤
2706