2737
2739

من رفتم دکتر 4ماه حامله نمیشدم موقع نزدیکی درد شدید و.....چن تا دکتر فتم فایده نداش تا اینکه یع دکتر خوب رفتم چن تا دارو داد خیلی عفونت خارج شد چن روز پیش رفتم پیشش گفتم پسر میخوام گفت روز 14 بیا سونو رفتم سونو گفت امروز ساعت 5تا 7 آمپولو بزن بعدم فردا شب که دیشب بود اقدان کن اقدام کردیم همسرم 5 الی 6 روز میشد تخلیه نشده بود دیشب اقدام کردیم امروز صبح همسرم باز تخلیه شد البته اقدام نبود عشق بازی اینا ولی دیشب اقدام کردیم حالا گفته دکتر از شب 15 یه شب درمیون اقدام کن گفت چون شوهرم دوبار تخلیه شده و با توجه به اینکه امروز تخلیه شد و فردا شب هم باز اقدام کنیم از لحاظ اسپرمی ضعیف نمیشه؟گفتم موز و خرما و پسته بگیره بخوره تا فردا شب اسپرم تقویت میشه البته خانما ببخشید صریح گفتم معذرت ولی دل نگران بودم   راسی 14 سونو دادم اگه کسی وارده بگه عکسشو بزارم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

چرا انقد باردار شدن رو سخت می کنید؟

حالا تصمیم به بارداری‌ گرفتین یه ماه اینور و‌اونور چه فرقی داره که استرس الکی به خودتون میدین و رو همه چی حساس می شید؟

مسابقه که نیست. با آرامش پیش‌ برید هر وقت شد شده دیگه

واقعا چهار ماه زمان خیلی کوتاهیه

بدنتون هر وقت اماده و سلامت باشه باردار میشه

زورکیش نکنید

‏"ما میتونیم با هم مخالفت کنیم و همزمان همدیگه رو دوست داشته باشیم، مگر این که مخالفت تو با من، ریشه در سرکوبی که من تجربه میکنم داشته باشه و منکر انسانیت و حق بقای من باشه"‏_جیمز بالدوین
عزیزم هرچی دکتر گفته رعایت کن تا فرداشب یکم موز و گردو و اینت بخورید سعی کنید بیشتر چیزایی بخوری که ...

چه چیزایی دکتر گفت ده دقیقه قبل رابطه جوش شیرین تزریق کن 

2738
نگران نباش هر روز هم ارتباط داشته باشی اوکیه ولی یه روز درمیونو واسه این میگن ک مردها شاید توانشو ند ...

نمیدونم دومیو هی گیر داد اقدام کنیم من نذاشتم عشق بازی کردیم تخلیه شد نمیدونم شاید 6روز تخلیه نشده واس اونه  اخه اگه چن روز تخلیه نشه سوزش میگیره باید تخلیه شه دیشبم گفت سوزش دارم گفتم تخلیه شدی باز سوزش داشت   نمیدونم یکی میگه فرقی نداره اتفاقا تخلیه شه اسپرم جدید میاد و....یکی ضعیف میشه میگه   راسی تخلیه منی بعد رابطه طبیعیه دیشب خیلی ازم اومد بیرون البته همسرم خیلی تخلیه هم کرد این موضوعم نگران کنندس 

2706