2733
2739
عنوان

برای مراسم عقد و بله برون تو خونه این مدل مو خوبه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1386 بازدید | 29 پست
آینا بیشتر برا عروسین برا عقد چیزای ساده تر انتخاب کن

اخه چون نامزدی نمیگیریم همین جشنه درواقع.همه میرن ارایشگاه.عروسی هم دو سه سال دیگس.فک کنم تنها مجلس باشه میخوام خوب دیده شم اولین دیدار

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
من اولی دوست

منممممم...همونو میگم.منم همونو پسندیدم

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اینم خوبه ساده و شیک

موهام چندرنگه نمیخوام انقد بازش کنم.اینا موهاشون خیلی خوشرنگه اخه😔

اینم ببین قشنگه برا عقد 

آره چه خوشگله اینم...اوکی شایدم اینو گفتم.قشنگه

2738

از نظر من برای مجلس خونه شینیون اصلا خوب نیست . ولی اکه بقیه مهمونابرن شینیون کنن باز بده شما ساده تر باشی . ولی سعی کن یه مدل باز و بسته ای پیدا کنی ینی یه کم بسته باشه بقیه ش باز . تو خونه شینیون خیلی زیاد خزه . میتونی با تل یا تاج شیک یا حتی یه تور کوتاه خودتو متمایز کنی از بقیه 

بلنده حریر.لباسم شیکه.بالاش توری و پولک دوزی.پایینش دامن بلند حریر

اولی خوبه

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤
2706