2752
2734
عنوان

مامانا یه راهنمایی خو أهش مى کنم جواب بدین...

| مشاهده متن کامل بحث + 521 بازدید | 31 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این تب نیست واکنش بدن به شرایط آلرژیه
این تجربه رو من و دو سه تا از دوستام تو همین ماه داشتیم و بعد از کلی ناشیگری های دکتران بسی باسواد!!!!! آخر سر مکشوف شد که آلرژیه
.
.
.
و یه احتمال ضعیفتر هم یه مقدار عفونت میتونه تو بدنش باشه
در هر صورت پیش یه دکتر خوب ببرش ولی این احتمالات رو هم بهش بگو
کسى که از چیزى میترسد، از آن فرار مى کند و کسی که از خدا مى ترسد به سویش مى رود.
2731
دختر منم بعضی موقع ها اینجوری می شه ...بدون اینکه علائم دیگه ای داشته باشه فقط تب می کنه ...بهش استامینوفن بده ....من 4 ساعت یه بار بهش استامینوفن می دم ..مایعات بهش زیاد می دم

معمولا بعد از 48 ساعت قطع میشه ...
ممکنه رودل باشه...یا بعضی بیماریها هم با تب شروع میشه مثل مخملک،سرخک،سرخجه و .... پس بهتره بهش تب بر بدی حتی 4 ساعت یکبار اگر پایین نمیاد .تا دکتر ببریش پاشویش کن و بهش خنکی بده
گل زرد و گل زرد و گل زرد.....بیا با هم بنالیم از سر درد.....عنان تا در کف نامردمان است .....ستم با مرد خواهد کرد نامرد!
من آخرین بار که برای دخترم این اتفاق افتاد دکترش گفت بعضی موقع ها یه ویرووس یا آلرژی این مدلی خودشو نشون می ده اگر بعد از 48 ساعت با استامینوفن یا ایبو بروفن یا شیاف پایین تر نیمد (البته بالاتر نره ) مثلا روی 38 یا 39 بمونه باید حتما پیگیری بشه
گلم اگه میخوای ببریش ببر کلینیک فوق تخصصی کودکان پگاه تو خ خواجه عبداله ( شریعتی) خیلی بهتر از مفیده دکترای مفید یه بار نزدیک بود بلایی سر دخترم بیارن که اسمشون میاد من تنم میلرزه
دختر کوچولوی من.... http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2014042510474141537