2737
2734

شاغلم میخوام یه مانتوی خوب برا بارداری برای سرکار بگیریم ولی اصلا گیرم نمیاد

و بلاخره من هم مامان شدم توروخدا برای سلامتی نی نیم دعا کنین😍😍😍

باید بری مغازه هایی که فقط لباس بارداری دارن بخری 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بااین اوضاع بد مانتوها باید بدوزی

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2731

حساس نشو من که مانتو گشادا خواهرما پوشیدم 😀😀

اصلا پول بابت لباس بارداری ندادم چون تا 6ماه میتونی مانتو معمولی بپوشی وفقط 3 ماه کارایی داره😆

کاربر قدیمی ام 😄ترکیدم😄 میشه برای سلامتی شوهرم که برای کارش جونشا کف دستش گذاشته و میره کاریه صلوات بفرستی💗🤲
باید بری مغازه هایی که فقط لباس بارداری دارن بخری 

رفتم یه جنسایه آشغالی نشون میدن که اصلا نتونستم بخرم

حساس نشو من که مانتو گشادا خواهرما پوشیدم 😀😀 اصلا پول بابت لباس بارداری ندادم چون تا 6ماه میتونی ...

خیلی دوست دارم یه مدل خوشکل بگیرم😊😊😊

2738

سلام عزیزم ـ تاپیک اقدامتو خوندم گلم میشه بگی بچت جنسیتش چیه؟ منم اخه با روز تخمکگذاری میخوام اقدام کنم 

هر موقع خواستین از لفظ "دهاتی" برای تحقیر كسى استفاده کنین بايد بدونید دهاتی یعنی: تنوع لباس و رنگ و موسیقی شاد، یعنی تنوع زیبای لهجه ها، یعنی میراث فرهنگی، يعنى تمدن اصيل و پا برجا...😌😌😒😒تویی ک بی احترامی میکنی با این کلمه بدون ک معنیش چیه خدارو چ دیدی شاید داشتی از طرف با این کلمه تعریف میکردی کوته فکر....                      در عجبم از زنان!كه از خداى به اين بزرگى فقط يك شوهر ميخواهند،و از شوهر به اين درماندگى همه دنيا را...👤 شكسپير
سلام عزیزم ـ تاپیک اقدامتو خوندم گلم میشه بگی بچت جنسیتش چیه؟ منم اخه با روز تخمکگذاری میخوام اقدام ...

سلام عزیزم سونوی ۱۲ هفتگی گفت پسره

حالا ۲۸این ماه باز سونو دارم قطعی مشحص میشه جنسیتش

سلام عزیزم سونوی ۱۲ هفتگی گفت پسره حالا ۲۸این ماه باز سونو دارم قطعی مشحص میشه جنسیتش

خداروشکر گلم ان شاالله سالم بیا تو بغلت ـ برا منم دعا کن ـ انقد این چنوقت شوهرمو اذیت کردم با دارو گیاهی ک اگه بشه رو سفید میشم پیشش طفلی ی چیزاییو میخوره با اشتها ک من خودم نمیخورم ـ بخاطر اینکه بگه ن من اوکیم 😂😄تروخدا برا منم دعا کن 

هر موقع خواستین از لفظ "دهاتی" برای تحقیر كسى استفاده کنین بايد بدونید دهاتی یعنی: تنوع لباس و رنگ و موسیقی شاد، یعنی تنوع زیبای لهجه ها، یعنی میراث فرهنگی، يعنى تمدن اصيل و پا برجا...😌😌😒😒تویی ک بی احترامی میکنی با این کلمه بدون ک معنیش چیه خدارو چ دیدی شاید داشتی از طرف با این کلمه تعریف میکردی کوته فکر....                      در عجبم از زنان!كه از خداى به اين بزرگى فقط يك شوهر ميخواهند،و از شوهر به اين درماندگى همه دنيا را...👤 شكسپير
خداروشکر گلم ان شاالله سالم بیا تو بغلت ـ برا منم دعا کن ـ انقد این چنوقت شوهرمو اذیت کردم با دارو گ ...

عزیزم این کارارو برا جنسیت میکنی؟راستش من قلبا دوست داشتم جنسیت پسر بشه ولی هیچ کار خاصی نکردم بارداریمم یکم طول کشید ۹ماه منتظر بودم ماه ده دیگه کلا ول کردم که همون ماه باردار شدم

انشالله شماهم باردار میشی و جنسیتش همون چیزی که میخوای میشه نگران نباش خدا صلاح ما رو خیلی بهتر میدونه

2706