2737
2734
عنوان

چجوری از انتخاب همسرتون مطمئن شدین

| مشاهده متن کامل بحث + 591 بازدید | 47 پست

یادمه یکی از دبیرامون بهمون گفت ..اگه یکی اومد خواستگاریتون و ۸۰ درصد شرایطتون رو داشت باهاش ازدواج کنین و منتظر یکی دیگه نباشین 

تو هم ببین این اقا معیار هاتو داره یانه 

شادمان ترین مردم بهترین چیز هارا در زندگی ندارند، بلکه انان بهترین برداشت را از زندگی دارند🍃💞
ایشالا خوشبخت شین💖💖❤❤ بعد از 5 سال من که هنوز مطمئن نیستم به دردهم میخوریم یا نه😄

البته بدآموزي نشه فكر كنين مدل ما خوب بوده😀اصلا ٤٤ روز كافي نيست واسه ي شناخت . حداقل ٢ سال شناخت لازمه 

ما شرايطمون عادي نبود يه سري موضوع بود كه ازدواج كرديم فوري

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یادمه یکی از دبیرامون بهمون گفت ..اگه یکی اومد خواستگاریتون و ۸۰ درصد شرایطتون رو داشت باهاش ازدواج ...

سخته همه ش از طلاق میترسم 

که نکنه کارم باهاش به طلاق برسه 

لطفا برای ارامشم دعا کنین
2731
عزیزم اگه واقعا میبینی خواستگارت خوبه و خانوادت هم قبولش دارن قبول کن به امید اومدن خواستگار بهتر مو ...

خب یه سری ویژگی خوب و یه سری ویژگی بد داره نمیتونم تصمیم بگیرم

لطفا برای ارامشم دعا کنین

ازدواج تا زیر یک سقف باهم نرید متوجه نميشيد. ولی باید ببینید با ویژگی های بدش چقدر میتونید کنار بیاید. عقاید، خانواده، سلیقه و رفتارش چقدر به شما نزدیکه. خوب هم تحقیق کنید. اینو هم در نظر بگیرید که اون آقا الان در بهترین حالت خودشون رو دارن به شما نشون میدن. یکم بدبینانه تر قضیه رو ببینید و ببینید واقعا اگر توی این زندگی قرار بگیرید چقدر رضایت دارید و به چه اهدافی میرسید. فکر هم نکنید بعداً ممکنه بدتر بیاد یا بهتر. شرایط الان رو در نظر بگیرید. 

2740
الان اره  ولی چون اطرافم دیدم کسایی که بعد چند سال پشیمون شدن و گفتن کاش صبر میکردیم  من ...

نه عزیزم ..چرا کیایی که از اول از زندگیشون راضی بودن و الان خوشبختن رو در نظر نمیگیری...

همیشه خوشبین باش وسواس نداشته باش

شادمان ترین مردم بهترین چیز هارا در زندگی ندارند، بلکه انان بهترین برداشت را از زندگی دارند🍃💞
خب مثلا فکر نکردی کسی با اخلاق بهتر میاد؟ یا مثلا اخلاق بدش مانعت نشد

نه دیگه همیشه بهتر وجود داره

دیگه انتخاب کردی باید پاش وایسی

لباس که نیست

کاربر قدیمی ام. بعد از حمله ناگهانی مردها به سایت، ترک نی نی سایت نموده ام و دوباره به آغوش نی نی سایتی ها برگشتم
خب فکر نکردی یکی بیاد که این شرایطش بهتر باشه 

نه آخه شرایط این خوب بود و هم اینکه مثلا خواستگار خیلی خیای پولدار هم داشتم که میگفت ماشین زیر لفظی میزنم برات ولی چون اخلاق نداشت نرفتم،ولی شوهرم هم از لحاظ شغلی و رفاهی خوب بود اخلاقشم عالی بود 

شک نکردی اگه صبر کنی بهتر میاد  اخه میگی شرایطش عالی نبود

ببین من نمیدونم در مورد حسم چه جوری توضیح بدم

من یه دختری بودم که کلا از هیچ کس خوشم نمی اومد و هیچ کس به دلم نمینشست بعد یه دفعه ای با دیدن یه عکس این حس بهم دست داد

همسرم نه خوشگله نه خوش هیکله نه خوش تیپه و نه موقعیت خیلی عالی داشته باشه

فقط مهرش به دلم نشست همین

البته ترسیدم که نکنه این حس کاذب باشه واسه همین هم دوماهی به خودمون فرصت دادم تا بیشتر بشناسمش و دیدم پسر بدی نیست اوکی دادم

2706