2733
2739
عنوان

خانومای عزیز اگه در مورد تست pct منفی اطلاعاتی دارید بیایید بگید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 5021 بازدید | 49 پست
زی زی جون دو تا عدد زده نمیدونم اونی که بعد از جوابته رنج نرمال هست یا نه بعد جوابه هه برعکس امده نتونستم بچرخونم که درست بشه ولی بنظر خوب میاد چون اسپرمها تحرک داشتن ولی مال ما تحرکشون صفر بود .

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

یاس جون انشاء الله که موفق بشی .والا من شانسم ندارم سری اول ای وی اف از بس حواسم پرت بود روز دهم قاعدگیم بجای اینکه گونال بزنم اچ سی جی زدم که باعث شد قبل از اینکه تخمکام زیاد وبالغ بشه تخمک کشی کنم یهنی با این همه هزینه ای که کردم فقط یک جنین داشتم اونم که هیچی.
2731
من یه بار آی یو آی کردم بعد جون خودم رعایت نکردم روز 24 افتادم به خونریزی دکتره حتى موبایلشو نداده بود مطبشم که قیامت بود من به بیمارستانی که رفته بودم زنک زدم. دکتری که فقط بول بکیره ولت کنه أمان خدا به لعنت خدا هم نمیارزه
2740
اخه تو شیراز این دکتر خیلی خوبیه ولی چنتا دکتر خوبم که سراغ دارم توی دی وبهمن وقت میدن دیگه نمیتونم اینقدر منتظر بمونم البته یه بیمارستان دیگه هم رفتم که در حال تکمیل پرونده هستم شوهرم میگه دیگه نمیخوام پیش اون دکتر بی مسئولیت بری منم احتمالا برم همین بیمارستانه حداقل منظمه.دیگه خوب یا بد.
2706