2737
2739
با سلام من تست پی سی تیم منفی شده دکتر میگه دهانه رحمت انتی بادی ضد اسپرم ترشح میکنه 9 ساله باردار نشدم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من بار اول ای یو ای باردار شدم ولی بدلیل تزریق امپول اچ سی جی یکی از تخمک هام که پاره شده بود وخون ریزی داخلی وعمل بارداری پایان یافت بعد از اونم 4 بار دیگه ای یو ای بی نتجه ویکبارم ای وی اف بینتیجه دیگه دارم دیوونه میشم.
بعد نه سال تازه تست pct دادی؟ دکتر من بعد 8 ماه اقدام برام تو آزمایشام این تست رو هم نوشت. شنیدم اگه مشکلی باشه باید ivf یا iui کنی. نگران نباش. همین که فهمیدی مشکل کجاست خیلی خوبه.
گر سر هر موی من گردد زبان، شکرهای تو نیاید در بیان
2740
مامی طاها بهتون نگفتن علت منفی شدنش چیه؟؟؟ من همه چیزم خوبه شوهرم هم ازمایشاتش خوبه .ولی نمیدونم چرا این طوریم همش فکر میکنم حتما توی رحمم یه چیزی وجود داره که نمیزاره بارداری صورت بگیره یا اگه هم صورت بگیره نابودش میکنه.
نه زی زی جون من 6 سال پیش این ازمایش انجام دادم ولی همش الاف این دکترای از خدا بیخبر شدم بدون نتیجه سنم هم داره زیاد میشه دکترم که اصلا فکر نیست .وقتم هم داره تلف میشه.
نه یاس جون نه داروی خاصی ونه کارخاصی زمانی فهمیدم باردارم که به طورکلی نه تنها ازبارداری بلکه اززندگی ناامید شده بودم تازه من دوبارم ای وی اف منفی داشتم بعد 4ماه بعد دومین ای وی اف فهمیدم خداروشکر باردارم هم همسرم مشکل داشتن هم خودم کیست آندمتریوز...
سبیده جان .من نمره pct از 10 ،6شد . هو دو بار أما انتی بادی نبودم . دفعه أول اسبرما موکوس صفر بود دفعه دوم 30%..من روز 14 رفتم دادم بعد دو ساعت نزدیکی. اینم بکم که الآن ابن سینا میرم اصلا pct رو قبول ندارنو انجام نمیدن میکن منسوخ شده تو کتابای بزشکی
2706