2737
2734
عنوان

کیا واس جهیزیه میز تلوزیون نگرفتن تلویزیونو رو دیوار نصب کردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 567 بازدید | 38 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرت باید بگیره

اخه ما رسم داریم دو تا وسیله سنگین داماد بگیره.مثلا ما گفتیم فرشا و لباسشویی اونا بگیرن.دیگه بقیش با دختره.الانم میدونم دستش تنگه میخواد یه خونه بخره سی تومن کم داره چن روز پیشم طلا برام خرید.زیاد مهم نیس رو دیوار نصب میکنم

نمیدونم همه لرا خوشگلن یا هرکی خوشگله لره🤔🤔😎😎😎
2731
من که راضیم. خم جای کمتری میگیره هم مطمئنه. شلف درست کردیم واسه اطرافش که خیلی هزینه شم کمتر بود&nbs ...

چطوری؟ شلف آماده گرفتی؟ میشه عکس بدی نتی هم باشه عیب نداره

عه خب یه سوال ما سه تا قلم انداختیم ک خانواده داماد بگیرن تلویزیون ماشین لباسشویی یخچال ینی میزتلویزیونم اونا باید بگیرن؟؟؟

لطفا برای اینکه آرامش زندگیم برگرده دعا کنید و یه صلوات بفرستین♥️🥺
2740
چطوری؟ شلف آماده گرفتی؟ میشه عکس بدی نتی هم باشه عیب نداره

باشه صبر کن. نه دادیم دوست شوهرم تو کار ام دی اف بود برامون ساخت البته شلف ما خیلی ساده س  میفرستم الان

لطفا برای ازدواج خواهرم و بهتر شدن وضعیت زندگیمون دعاکنید دوستای گلم.
اخه ما رسم داریم دو تا وسیله سنگین داماد بگیره.مثلا ما گفتیم فرشا و لباسشویی اونا بگیرن.دیگه بقیش با ...

خودت پس اندازنداری؟؟؟؟به مامانت بگوبابات روراضی کنه این همه جهازداده دیگه یه میزتلویزیون چقدرارزش داره مگه بخواددخترش رواذیت کنه بابتش؟؟؟

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
عه خب یه سوال ما سه تا قلم انداختیم ک خانواده داماد بگیرن تلویزیون ماشین لباسشویی یخچال ینی میزتلویز ...

نمیدونم.تو هم رو دیوار نصب کن😉

عه خب یه سوال ما سه تا قلم انداختیم ک خانواده داماد بگیرن تلویزیون ماشین لباسشویی یخچال ینی میزتلویز ...

تلویزیون روهرکی بخره میزشم بایدبگیره

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤

ما خریدیم ولی فقط 2-3سال اول بقیه اش رو دیولر نصب کردیم

خیلیم بهتره استرس بچه ام نداری

خیلی پیش امده اینجا طلب دعا کردم و خیلی خیلی معجزه وار برام به رحمت خدا انجام شده.بازم التماس دعا گویتان هستم برام دعا کنید مادر و همسر صبوری باشم مادر وهمسر مهربونی باشم بتونم فرزندمو ب شایستگی تربیت کنم .مسائل رو به نحو احسنت یادش بدم.جوری باشم ک خدا بیامرزی برام باشه.این فقط ب همت خودم و دعای شما مقدوره اینکه دعا خیر بدرقه راحت باشه تو تقدیر و سرنوشتت بی مهابا تاثیر گذاره.🙇🙇🙇
رودیوار نصب کنی دیوار خراب نمشه چون مستاجریم شلف چی

شلف نمیدونم.ولی تلوزیون فک نکنم زیاد خراب کنه.با دریل چن تا سوراخ میکنن

نمیدونم.تو هم رو دیوار نصب کن😉

😂من نمیدونستم خب ولی منم شنیدم میگن میز تلویزیون داماد باید بگیره منم پافشاری میکردم نههه من باید بگیرم جزو سرویس چوبه😑😂

لطفا برای اینکه آرامش زندگیم برگرده دعا کنید و یه صلوات بفرستین♥️🥺
2706