2737
2734
عنوان

تغییررفتارهمسرم بعد بچه دارشدن

| مشاهده متن کامل بحث + 591 بازدید | 43 پست
نمیتونم بهش محبت کنم, دست خودم نیست, وقتی میبینم انقد راحت مثل زمانیکه بچه نبودده به کاروهمه چیش میر ...

میدونم که روحیتون تو این دوران نیاز ب محبت داره ، برای ساختن از نو تلاش کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو مدت بارداریت که رابطه نداشتید فیلم ... نمیدیده؟ 

نمیدونم... همیشه که میگه نمیبینم, وتوگوشییشم ندیدم چیزی تابحال! ولی دوستای بی تربیت زیاد داره, مثلارفته بودم ماموریت اومده بود میگفت یکیشون همش از س...ک...س میگفته ویچیزایی میگفت .... منم حالم داشت ازخودشودوستاش بهم میخورد چون حس کردم داره بالذت حرفای اونومیزنه

حتما حتما جلو این رفتاراشو بگیر بچه بزرگتر بشه ازت حساب نمیبره  بچه ی جاری من ۱۰ سالشه یه سیا ...

والااز پسش برنمیام... توقع داره خدمتگذار بچه باشم! تابتونه باحرف, به کرسی مینشونه دستورشو, محلش نزارم پامیشه یه جفتکی چیزی میندازه وبچه روازم میگیره

2731

اخه تازه پدر شده احساس خوبی داره ناراحت نشو من هم شوهرم واقعا بچه هاش دوست داره کلا نمی ذاره من چیزی بگم البته همینه که یکم دختر بزرگم پررو شده ولی خوب دیگه نگران نباش درست میشه عزیزم خودت اذیت نکن هیچ کس نمیتونه بچه آدم بشه من خودم دخترم تازه به دنیا اومده بود فکر میکردم شوهرم دیگه من دوست نداره اونقدر که به فکر بچه بود البته شوهر من بچه هارو نگه میداشت یکبارمن گفتم خسته شدم این تو اینم بچه ها دختر بزرگم چهارساله بود دومی سه سال سومی یک سال ونیم قشنگ صبح به اشون ورداشتی برد پارک تا ساعت ۵گفت تو به خودت برس من خونه رو تمیز کردم رفتم خونه جاریم کلی خوش گذشت کلا  خسته شده بودم تا غروب بچه هارو آورد تو هم میبینی اینجور یک روز بچه رو بده به شوهرت نگه داره

2740
اخه تازه پدر شده احساس خوبی داره ناراحت نشو من هم شوهرم واقعا بچه هاش دوست داره کلا نمی ذاره من چیزی ...

وای شوهرمن خیلی خیلی تخسهههههه... اگه بگم یروز بچه رو نگه دار که خودم خیالم راحت نیست, یبارگفتم بچه رونگهدارمن برم حموم, اومدم دیدم باموزر نشسته کرکای جنینی هست روصورت بچه ست اونا رو داره میزنه بچم بیست روزش بود! یباردیگه خوابیدم گفتم یربع نگهش دار, دیدم شیشه پستونکوپراز گریپ میکسچرکرده گذوشته دهن بچه! حتی یباربچه رونشوندتودلش ورانندگی کرده بود تا خونه ی مادرششش... این کارارومیکته بابچه ی کوچیک. 

وای شوهرمن خیلی خیلی تخسهههههه... اگه بگم یروز بچه رو نگه دار که خودم خیالم راحت نیست, یبارگفتم بچه ...

باور کن همه اش از جوگیری هست میخواد خود نشون بده فقط زیاد کل کل نکن 

نمیتونم به باباش توجه ککنم, وقتی میبینم همسرم مثل گذشته به کاراش میرسه وتازه طلبکارم هست ازمن, نمیخو ...

خسته نباشي دوست عزيز 

با اين حساب رفتار همسرت كاملا عاديه .... 

زن گرماي خونس ، اگر همچين رفتاري داشته باشه يه خانواده و يه نسل رو بد ميكنه 

اولش سخته برات ولي شروع كن ، به خونت گرما بده ، به همسرت عشق بده ، به بچه ت عشق بده 

ميدوني خيليا حاضرن هرچي دارن و ندارن رو بدن تا بچه داشته داشته باشن ؟ 

تو هركاري كه تو خونت بكني ، برميگرده به خودت 

حالا ببين دوست داري چي ببيني ....