2733
2734
عنوان

اونایی ک چشم سوم باز دارن بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 490 بازدید | 88 پست
اره منم اینجوری بودم  مخصوصن راجب شوهرم حس ششمم خیلی درست میگفت

جالبه بعد یه مدت که خیلی قوی میشه یدفعه استپ میکنه و استرس شدیدی میگیرم یکی گفت تو مدیومی اگر تقویت کنی و دوره بگذرونی خیلی پیشرفت میکتی! منم اصلا حوصله ورود به مسائل اینجوری رو ندارم چون تبعات خوبی نداره

نیازی نیست انسانها را امتحان کنید کمی  صبر کنید خودشان امتحانشان را پس میدهند 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ینی همه دیشب سرکاربودن.😀

اره بابا  من که نبودم دیشب اما خیلی از این تاپیکا هست  خب تو از منم بپرسی منم میتونم چند تا چیزای الکی راجب آیندتون بگم و ادعا کنم حس ششمم قویه الکیه بابا☺️

🖤 دلم میسوزد و کاری ز دستم بر نمی اید 🖤باز میشه این در صبح میشه این شب  صبر داشته باش 🖤گر تو با بد، بد کنی! پس فرق چیست؟!💙یا حسین ادرکنی   یابالغوث ادرکنی 💙.. با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر خیلی پایین تره    درو که وا کنی💙 خدا 💙پشت دره   چشمامو بستم از کنارش رد شدم   چشماشو بسته تا نبینه بد شدم   هرکاری میکنم ازم نمیگذره  حسی که بین ماست از عشق بیشتره....     با خوشحالی دیگران خوشحال شو!  نوبت توهم میرسه😘😉     میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود: با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش
2731
جالبه بعد یه مدت که خیلی قوی میشه یدفعه استپ میکنه و استرس شدیدی میگیرم یکی گفت تو مدیومی اگر تقویت ...

ینی جدی اللان میتونی حس کنی ینی من سوال بپرسم جوابش.میدونی

در ظلماتِ شب، تنها خداست که صدایت را می‌شنود ❤️
وسط پیشونی و فعال شدن و 😂😂😂دکمش کجاس

عزیزم از خودم که درنیاوردم مکانش درست وسط و مرکز پیشونی همونجایی که هندی ها خال میزنند البته وجود فیزیکی نداره نقطه تبادل انرژی و یا همون چاکراه محسوب میشه با یه سری کار ها میشه فعالش کرد مثلا ماساژ دادن اون ناحیه خیره شدن به ی نقطه و بیدار موندن طولانی در شب‌...استفاده از ماری جوانا که چشم سوم رو فعال میکنه  البته هر کسی ظرفیتش رو ندازه

چه فایده وقتی بالای خط فقر باشی ولی زیر خط فهم؟
اره بابا  من که نبودم دیشب اما خیلی از این تاپیکا هست  خب تو از منم بپرسی منم میتونم چند ت ...

سرکار رفتن عالمی داره😀

چرا ترسناک شد 😥😥😥🙁🙁🙁😞😞😞

ترسناکم هست  و اصلا نباید سمتش رفت ادم های عادی ظرفیت ندازن اگر فعال بشه دنیا رو‌شکل دیگه میبینی انرژی خوب و بد کامل حس میکنی تجربه روح خارج از بدن ......

ترسناکم هست  و اصلا نباید سمتش رفت ادم های عادی ظرفیت ندازن اگر فعال بشه دنیا رو‌شکل دیگه میبین ...

من یبار روح از بدنم خارج شده همه چیو مو ب مو یادمه 🙁🙁🙁🙁

همسرم دلیل من است. 💜🌱
وجود فیزیکی هم داره دیگه  بهش میگن غده پینه آل اگه اشتبا نکنم

از نظر علمی ثابت نشده ولی بودایی ها به همین نقطه اشاره میکنند علم کلا چشم سوم رو رد کرده ولی حقیقت داره 

ترسناکم هست  و اصلا نباید سمتش رفت ادم های عادی ظرفیت ندازن اگر فعال بشه دنیا رو‌شکل دیگه میبین ...

ینی الان براتوفعال