2733
2734
عنوان

خانم های متاهل بیاید این متنو بفرستید برای شوهراتون

| مشاهده متن کامل بحث + 696 بازدید | 79 پست
یه خورده حالت منت گذاشتن داره. برای این که آدم از مادرش تشکر کنه خوبه ولی برای همسر فرستادن چندان جا ...

دقیقاااااا

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت

نمیتونم بفرستم چون به لطف پسرم تو خونه بمب ترکیده و منم نمیتونم جمع و جور کنم

اگه ردیف کنم یا از شلوغی خونه ناراحت باشم شوهرم غر میزنه میگه ولش کن مهم نیست خونه باید بهم ریخته باشه تا معلوم شه زندگی جریان داره😂 ولی درکل متنش جالب نبود

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بفرستم بیشتر عاسق ننه اش، میشه

وای اینقدرخندیدم ب پستت .واقعااینجوری بهش فکرنکرده بودم راست میگی واقعاحالامیگه ی عمری مامانم اینکاراروبرام انجام داده بایدبیشترقدرشوبدونم😅

ماراحوصله ی شرح حال نیست...
شوهرم تل نداره ک متنو بدم طولانیه با اس نمیشه. ولی کلا خوشم نمیاد بگم قدر دان اینها باش! طفلی خودش ...

اگر قدر دان هست که خیلی خوبه 

این برای اون مرداییه که فکر میکنن خانم تو خونه کاری نداره

کارهای خونه رو ساده فرض میکنند

سایت گروه تحقیقاتی عباس منش برای هر مشکلی عالیه
یه خورده حالت منت گذاشتن داره. برای این که آدم از مادرش تشکر کنه خوبه ولی برای همسر فرستادن چندان جا ...

فدای شعورت بشم❤

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

من آخرشو ویرایش کردم گفتم قدردان تو هستم❤ قدر دان این قدم ها باش همسرم

ینس خاستم خودشیرینی کنم😂😂😂

واسه شفای همه بیماران صلوات... خاصه داداشم جوونن گلم عشقم که تو 24 سالگی ام اس گرفته... تو رو خدا هر کی دید صلوات بگه براش... غم نبینین
حالا اگه یه متن داری بده قدردان شوهر ها باشیم بزار کیف کنن 

حالا اینو اگه بلند بالا باشه لابد تا تهشو میخونن نه ؟ 😂😂

سایت گروه تحقیقاتی عباس منش برای هر مشکلی عالیه
2706