2737
2734
عنوان

چرا پسرم میترسه ۱۱ماهشه 😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 196 بازدید | 29 پست
ممنون عزیزم    چشم  اخه برام عجیب بود که از اینا میترسید

قدیم ترها میگفتند سایشون سبک شده اعتقاداتی بود که داشتند اما امروزیا وقتی که آهن بدن کم بشه میگن دچار ترس یا دلهره میشن سعی کن همیشه ذکری رو در نظر بگیری و همیشه برای بچت بخونی هم خودت آروم میشی هم بچت 

میشه برای سلامتی مامانم و موفقیت دخترم  ی صلوات بفرستید 🥺🥺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یه مدت بهش دادم بعد گفتن بلوغ زودرس میاره ترسیدم  قطع کردم

الان میشنوم فکر نکنم منکه ب بچم میدادم هم اشتهاش خوب میشد هم از لحاظ اخلاقی خیلی بهتر بود الانم ماشالا هیچیش نیست

میشه برای سلامتی مامانم و موفقیت دخترم  ی صلوات بفرستید 🥺🥺
اخه خودش میاد از گوشه دیوار اشپزخونه میبینه  بعد فرار میکنه چهار دست و پا 😂😂قیافشم پر از ترسه ...

اي جووونم از طرف من بخورش 😁😘

حتما از اين حركتش فيلم بگير يادگاري بامزه اي ميشه

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!
2740
اي جووونم از طرف من بخورش 😁😘 حتما از اين حركتش فيلم بگير يادگاري بامزه اي ميشه

😂😂😂

میره اتاق لامپو خاموش میکنم بیاد بیرون بی توجه به من به فضولیاش ادامه میده همینکه میگم هندونه فقط فرار میکنه 😁😁

😒
😂😂😂 میره اتاق لامپو خاموش میکنم بیاد بیرون بی توجه به من به فضولیاش ادامه میده همینکه میگم هندون ...

😂😂وااااي خدا حالا هي تعريف كن ازش تا پاشم بيام پيداش كنم بخورمش . خدا حفظش كنه ي اسفندم دود كن واسش

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!
از گوشه اشپزخونه هندونه رو میبینه در میره  حتی اسم هندونه رو میگم یه نگاه بهش میندازه میاد بغل ...

چه عجیب تابحال نشنیده بودم......

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
2706