2737
2739
عزیزم حتما برو دکتر منم سر بارداريم تو هفت هفته لکه بینی داشتم دکتر هم بهم شیاف داد هم آمپول پرولوتو ...

فعلا كه قطع شد يه كمي بود ميترسم باز بشه برسه به خونريزي 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طاق باز بخوابم يا به پهلو

والا میگن هفته های اول اصلا مشکلی نیست طاق باز بخوابی ولی بعدا که شکم بزرگتر میشه طاق باز خوابیدن باعث میشه خونرسانی به جنین ضعیف بشه من خودم چون شخصیت حساسی داشتم نمی خوابیدم و اکثرا به پهلوی چپ می خوابیدم که خونرسانی بهتره اما حساس نشو بالاخص هفته ها اول مشکلی ایجاد نمی کنه 

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 
2728
الان چند هفتتونه

الان باردار نیستم عزیزم دخترم چهار سالشه ،ولی یه سقط داشتم قبل دخترم اون موقع هم همینطوری لکه بینی داشتم دکتر بهم شیاف میداد ولی فایده نداشت تو سه ماهگی سقط شد ،ولی نگران نباش استراحت کن به امید خدا دیگه لک نمی بینی ،استرس برات خوب نيست

خداوند شبان من است محتاج به هیچ چیز نخواهم شد
الان باردار نیستم عزیزم دخترم چهار سالشه ،ولی یه سقط داشتم قبل دخترم اون موقع هم همینطوری لکه بینی د ...

شياف كه ميذاشتي هم لكه بيني داشتي هر روز من دوهفته هست نداشتم امروز سر پا بودم كمي ديدم

2738
آره بابا من خون میومد ازم شفاف مثه پریودی استراحت مطلق بودم ولی خدا رو شکر بچه موند کاملا هم سالمه

ممنونم از انرژيتزمن دكتر اوليم خيلي بهم استرس داد ر گفت خارج رحمي هستي

اين سونومه و دكترم قبول نداره

خارج رحمی رو راحت تو سونو می فهمن وقتی سونو مشخص شده نیست چه اصراری داره بگه هست ... اصلا استرس به خودت نده استرس توی بارداری مثه سم می مونه خونسرد باش هیچ اتفاقی نمیفته

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم