2733
2739
من بچم غذاخور که شد یبوستی شد برا همین اطلاعاتم درمورد بچه نوزاد کمه، بهتره دکتر ببری اما ماساژ شکمش ...

همه اینارو کردم به منم میگن غذا خور بشه خوب میشه

عشق یعنی دخترمو باباش ❤😻:)
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
شیاف گیلیسیرن کودکتن بذار پشتش،پشتشو چرب کن بعد اون براش بذار،،،مثلا تا چند روز ادامه بده تا بیوفته ...

اره اب جوشیده سرد شده میدم شیافم یه دوره دادم دکترش گفت زیاد استفاده نکن روده هاشو تنبل میکنه

2738
پدی لاکت خوبه،اگه بتونی کاراوِی میکسور پیدا منی خیلی عالیه

همه ی اینا رو که میدم یه زمان خوب میشه بعدش دباره شروع میشه پدی لاکت یه دوره دادم هرروز پی پی میکرد دکترش گفت دیگ نده ندادم باز یبوس شد بجاش گریپ میکسچر داد بعد اونم خوب بود برا نفخش کولیکید دادم برا نفخش همه چی خاکشیر کره همه چی دادم بمیرم براش سونو هم بردمش گفت مشکلی نداره یبوست تو سونو نشون نمیده که روده هاش که سالمه 

شاید طعمشو دوست نداشت عاخه خیلی بد مزه اس میترسم حالش خراب شه خودمم اصلا نمیتونم بخورم میتونم قاطی ش ...

ای بابا گرا خودتو بچه بیچاره رو عذاب میدی.یه شیاف گلیسیرین بزار.وتااااااااا

انقدر زجر کشیدم ز جهان سیرشدم.  صورتم گرچه جوان است ولی پیر شدم.🐀🐀🐀🐀                      حامله نیستم     🚭🏳🏳🏳         بدرک که اونی که من میخامو نمیشه.     بدرک که مشکلاتم سرب فلک کشیده.      بدرک که برادرامو پدرمو ازم دریغ کردی سلامتیشونو گرفتی.          بدرک که مشکلاتم تموم شدن نداره.بدرک که هرچی خاستم برعکس شد.....    بدرک که خدا تنها پناهم پدرمو ازم گرفت..پدرم زندست امااااااااااااااا............           از خدا یه چی میخام فقط خدایاااااااااااااااااا دیگه نامردی نکن تمام دلخوشیم پسرمه..اونو ازم دریغ نکن.......بدرک که باید مدام سرکوفت بخورم....................از نگاه👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀 طعنه بار مردم بیزارم..... اگه خدایبی خودت خداییییییی کن.تامام..😌😌
همه ی اینا رو که میدم یه زمان خوب میشه بعدش دباره شروع میشه پدی لاکت یه دوره دادم هرروز پی پی میکرد ...

عزیزم سر منم اومده من پا به پای دخترم از استرس و ناراحتی یبوست میگرفتم تا دسشویی نمیکرد خوب نمیشدم

2706