2733
2739
عنوان

چادریا بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 2504 بازدید | 216 پست

سلام گلم من چادری ام

چراباید بی کلاسی باشه

من ازاون قرتیا بودم که حسابی تیپ میزدم

مانتو م روباکیف وکفشم میدادم برام طراحی کیکردن اصلا حاضری نمیپسندیدم فقط طراحی های ست وخاص دراین حد بودم من که بعدا نظرم عوض شد چندساله چادری شدم ،توخونه مرد نامحرم باشه هم چادر سرمیکنم

همه فامیل ودوست وآشناها موندن توکفم چی شداونم من به این شدت چادری شدم

خیلیا بهم میگن سرنکن ولی نظردیگران برام مهم نیست

شما هم مثلا اگه یکی بگه خوشکله میپوشی بگن زشته بهت نمیاد درمیاری؟

مانباید بانظردیگران زندگی کنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من اهل قم هستم  وقتی میبینم خانمای قمی چقدر عوص شدن اعصابم خورد میشه

جدی یعنی اونجا هم همین وضعه😕😕😔

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
دانشجوییه ولی من دانشجو نیستم😁

اسمش دانشجوییه فقط😀

راحتم هستن مخصوصا برا اونایی که بچه..دارن

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
2740
برای امصاتون صلوات فرستادم

ممنون گلم😍

چادری نیستم ولی نه زشته نه بی کلاس یک انتخابه! واسه چادری ها دو تا چیز خیلی توی چشمه!یکی روسری یکی ...

کیف و کفش ست خیلی شیک میشه

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤