2733
2734
عنوان

کسی هست شوهرش به خاطرش قید خانوادشو بزنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3685 بازدید | 152 پست

تا الان ک مشکلی نداشتیم

ولی مطمینم اگه پاش بیفته قیدشون رو میزنه

حتی ی بار مادرش ب من گفت بچه دار بشید

من ناراحت شدم

شوهرم گفت قیدشونو میزنم دیگه نمیرم خونشون

من نذاشتم 😎😎

خونواده شوهر من اویل خیلی اذیتم میکردن اون زمان هم شوهرم به خاطر قیدشونو  زد مثلا میشود ۴ماه یه بار بزور من میرفتیم یه ساعت مینشستم میومدیم بعدش تو خونه کلی غر میزد که چرا رفتیم تقریبا دو ساله که همه چی بهتر شده ماهم رفت امدمون بهتر شده مثلا ماهی یا دو هفته یه بار میریم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه مادر شده باشی میتونی به پاره تنت ظلم کنی  اره هستند اونم از هزار تا یکی باشه بچه اش   ...

مگه هرکی مادره،آدم خوبیه؟بیا و ببین مادرشوهرم چطور با بی شرمی ب پسرش ظلم میکنه

خوب پس طبیعی.هر ادم پدر مادرشو دوست داره از پوست خونشون....برامون زحمت کشیدن تاااااابزرگ شدیم  ...

آفرین خیلی قشنگ گفتین

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏
2731

اینو طی یه تجربه میگم بهتون

لحظه ای خانواده شو گذاشت کنار قید زندگیتو بزن

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
2740

من معنی بعضی ازحرفارو نمیفهمم

اگر مادره شما ب شوهر شما بی احترامی کنه، شوهرتون ازتون انتظار داره یا ی مدت کات کنید یا سرسنگین بشید

ما هم همین انتظار و داریم، من انتظار دارم اگر مادرشوهرم ناراحتم کرد شوهرم ی عکس العمل محکم نشون بده

ک خداروشکر ، اینطوریه

چطور فقط پدر مادر آقا پسر ، حق دارن و نباید ناراحتشون کرد

ولی اگه پدر مادر دختر خانوم ی بی احترامی ب داداماد کردن باید روابط قطع بشه

اصلأ هم حرف کسایی ک میگن اگه پسری قید خانوادشو بزنه قید شماهم میزنه قبول ندارم

شوهر من همیشه میگه مهرو، من و تو برای هم میمونیم،هیشکی دیگه برامون نمیمونه نه بچه ن پدر مادر

و از ته دلم مطمئنم اگر من برنجم از  خانوادش قیدشونو میزنه

خداروشکر ک شوهرم برای من و وجود من احترام قائله

اره دقیقا کی میاد سر حرفای خاله زنکی،کات کنه دیگ باید کارد ب استخون برسه تایه مرد قید خونوادشو بزن ...

همیشه هم اینطوری نیست واقعا" هستن مردایی که خودشون ایتقد خاله زنک هستن که سر یه چیز خاله زنکی قید خانواده اشون رو میزنن نمونه اش برادر خودم که یکساله سر یه چیز خیلی پیش پا افتاده که درواقع سوتفاهمی بود که زنش پیش آورد کات کرده با همه

مامان‌‌‌‌ ۲ تا پسر ناز ، رادین و رادمهر ، خدایا دوستت دارم واسه هر چی که بخشیدی ... اگه امضامو خوندی لطفا" یه صلوات واسه شادی روح بابام بفرست ... 
2706