2733
2734
عنوان

کسی هست شوهرش به خاطرش قید خانوادشو بزنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3686 بازدید | 152 پست
حاضره از شما؟ 

چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙

عزیزم اتفاقا یک روزی از شوهرم همین سوال کردم

گفت مطمئن باش مردی که قید خانوادشو بزنه! دیگه قید زدن زنش خیلی راحته ....ولی اگر خانوادشو دوست داشته باشه هیچ وقتم نمیتونه زنشو رها کنه...

میگه مرد به هردوتاشون نیاز داره میگه من نه میتونم بدون خانوادم ونه میتونم بدون تو زندگی کنم

خدایا حافظ عشقم عمادم دخملم رها باش ❤❤❤  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو تابیک خودت خوندم ببین  قطع رابطه نکنید واقعا سخته فقط شما باید زرنگ وسیاست داشته باشید هر حر ...

والا ورشکست شدیم،اوضاعمون بحرانیه هنوز،همیشه چشم ب وسایل من داره

همش میخواد از پسراش بکشه بده دخترش،اما اینا درد من نیس

هرجا میشینه تهمت میبنده ب من و خونوادم،هزار حرف دروغ پشت سرم گف وتحملش کردم،یبار با دخترش دعوام شد،چن وقت بعد شوهرم دستش شکست با دروغ و تهمت کاری کرد یکی از بچهاش ب شوهرم سر نزنن،بازم تحمل کردم

اما جاریم و خونوادش بشوهرم تهمت زدن گفتن معتاده،دیگ آتیش گرفتم،خود خودش اعتراف کرد جاریم گفته،وقتی خواستم رودرو کنم زد زیر حرفاش گف ب امیرالمومنین من اینو نگفتم،فقط بخاطر اینکه شوهر این جاریم گاهی پول بهش میده،برنج ،مرغ

بخاطر همین چیزا شوهر منو فروخت،الانم کات نیستیم،اما خب خیلی باش سردم ولی خب بازم کاراشو ادامه میده

نه عزیزم این مورد برادر خودم که گفتم واقعا" یه چیز ساده بود که جلوی خودم اتفاق افتاد و زنش جلوی ما ا ...

منم همینو میگم،زنش احتمالا همیشه توخونه میپزتش،تحریکش میکنه،والا نمیدونم اینا جا ما بودن چیکار میکردن

2742
مادر اگه مادر باشه نمیاد عقده هاشو بریزه وسط زندگی پسرش اگع خوشی پسرشو بخواد حرف نا ب جا نمیزنه ما ...

خداروشکر پسردار میشی و عروس دار😊

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!
والا ورشکست شدیم،اوضاعمون بحرانیه هنوز،همیشه چشم ب وسایل من داره همش میخواد از پسراش بکشه بده دخترش ...

خوب اون لحظه میگفتی به خدا سپردمتون ......ناراحت نکنید خودتون به والله  خدا چوبشون میزنه 

خوب زیاد باهاشون حرف نزنید...مجبور شی دهن به دهن بشوی...دردسر شه برات .بر حرمتی شه  میروی با اقات برو زود بیا 

اول به خاطر خدا بعد به خاطر شوهرت تاج سرت ببخش

خوب اون لحظه میگفتی به خدا سپردمتون ......ناراحت نکنید خودتون به والله  خدا چوبشون میزنه  ...

والا من نفرینشون نکردم،اما خدا خودش جوابشونو داد،اما عبرت نگرفتن،بقول مادرم خدا هی نشون اینا میده اما نمیفهمن

ممنون دوستم ک حرفامو شنیدم

2740
منم 4 ساله ازدواج کردم دقیقا مثل شما 2 سال عقد  2 سال عروسی  خانواده شوهرت چجوری ازارت می ...

خب از شما بهتر شده؟ از منم به خاطر من اومده دور از خانوادش داره زندگی میکنه کسی که بیش از حد وابسته بود. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت
عزیزم اتفاقا یک روزی از شوهرم همین سوال کردم گفت مطمئن باش مردی که قید خانوادشو بزنه! دیگه قید زدن ...

چه جالب حرف قشنگی بود. 

مادر اگه مادر باشه نمیاد عقده هاشو بریزه وسط زندگی پسرش اگع خوشی پسرشو بخواد حرف نا ب جا نمیزنه ما ...

چه خوب که شوهرت اینو جا انداخته. 

من معنی بعضی ازحرفارو نمیفهمم اگر مادره شما ب شوهر شما بی احترامی کنه، شوهرتون ازتون انتظار داره یا ...

خب طرز فکر شوهر شما درسته. بعد یه سوال به شما بیشتر محبت میکنه یا جلو شما به پدر و مادرش بیشتر محبت میکنه؟ رفتارش باهاشون چطوریه؟ رنگشون میزنه؟ 

خوب پس طبیعی.هر ادم پدر مادرشو دوست داره از پوست خونشون....برامون زحمت کشیدن تاااااابزرگ شدیم  ...

من دلم نمیخواد این کارو بکنه و هیچوقت نمیخوام این کارو بکنه چون آدمی نیستم که به خودم همچین عذاب وجدانی بدم اما دلم میخواد اگه ازش بپرسم به دروغم که شده بگه اول تو. 

خب طرز فکر شوهر شما درسته. بعد یه سوال به شما بیشتر محبت میکنه یا جلو شما به پدر و مادرش بیشتر محبت ...

ب من خیلی محبت می‌کنه هم وقتی تنهاییم هم جلو پدر و مادرش

مثلا مدام میگه مهرو بیا پیشم بشین،جلو اونا

میدونی ب شدت احترام میذازه

ب پدر مادرشم احترام میذاره

شوهرم زیاد وابسته نیس

خوده مامانش بیشتر زنگ میزنه ب شوهرم

2706