2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکترش گفت دوساعت بعد بشور، یه مرطوب کننده داد فقط

دکترت اشتباه گفته عزیزم تا یکی دوروز میگن حمام نرین . کبودیا طبیعیه . اناناس بخور . خوب میشه

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
2731
دکتر بهم زینک نداد حتی نگفت نشور با اینکه توی یایت ها نوشتن نباید بشوری

اره نشور

زینک ارزونه

دو سه تومن

اسمش زینک اکساید

حتماااا بخر

هیچ ضرری نداره

ضد قرمزیه و لک نمیشه صورتت

پس الان چی رو صورتته اگه زینک نداد بهت؟

شما انجام دادی؟

اره من دوبار انجام دادم

شب اول کلا نشستم

فرداش با آب ولرم و صابون بچه شستم و یه لایه زینک مالیدم

دو روز بعدشم رفتم حمام

اصلا دست نمال ب پوستت

خودش ریزش پیدا می‌کنه

تو افتاب نرو

شما تابحال انجام دادی؟

نههه ولی دیروز میخواستم دستگاهشو بخرم . کلی رفتم تحقیق کردم تو یوتیوب ‌ .. همه چیو توضبح داده بود.. اقلا ۶ ساعت اب نزن .‌تو افتاب نروو.. کبودی طبیعیه .. تا دوروز اگه بهتر نشه یعنی حساسه پوستت ب دارو .  

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
اره نشور زینک ارزونه دو سه تومن اسمش زینک اکساید حتماااا بخر هیچ ضرری نداره ضد قرمزیه و لک نمی ...

همون موقع زینک زد گفت دوساعت بعد بشور،  نگفت بخر باز بزن،فقط یه مرطوب کننده نوشت

2740
منم میخوام بخرم درماپن A1w میخوام بخرم اصلا سخت نیست فیلماشو دان کن ببین

نمیدونم چه مارکی بخرم . اللن اینی ک گفتی و میرم نگاه میکنم .. استفادش ک راحته . منتها نمیدونم بعدش چکار کنم واسه همون . کرماشو بدونم چی به چیه میخرم😁قیمتش هم مناسبه 

نمیدونم چه مارکی بخرم . اللن اینی ک گفتی و میرم نگاه میکنم .. استفادش ک راحته . منتها نمیدونم بعدش چ ...

من تا حالا دو بار پیش پزشک انجام دادم

از دیجی کالا بخر

بعدشم یادمه ب من گفت تبخال زدی تاحالا 

گفتم ن،برای کسایی ک تبخال میزدن ی دارویی مینوشت، بعد ی انتی بیوتیک هم برام داد

سفیکسیم فکر کنم

روزی ی دونه

ک عفونت نکنم تا ۳ روز

بعدشم زینک و جلو آفتاب نریو اینل

من تا حالا دو بار پیش پزشک انجام دادم از دیجی کالا بخر بعدشم یادمه ب من گفت تبخال زدی تاحالا  ...

اره الان سرچ کردم . ایران نیستم عزیزم اینجا زدم ۳۸ پوند . تقریبا ۶۰۰ تومن . ارزش داره .. مررسی حتما انجام میدم🤗🤗🤗👌🏽

2706