2737
2739
دقيقا.ايلتس مهارته.شما بايد مهارتت رو توي چهار پارامتر لازم بالا ببري.بنظر من ايلتز از كنكور زبان خي ...

الان که فوق العاده سخت شده! 

بکار ایشونم اصلا نمیاد

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچ جوری موازی هم نمیشن؟

چرا به هم ربط دارن عزیزم

اگه کسی بتونه آیلتس نمره 7 بگیره مثلا حتما کنکور رو عالی میده

ولی آیلتس خیییلی سخت تر از کنکوره. وقتتو زیاااد میگیره

اگه وقت داری برو آیلتس نمرشم بگیر اما باید زندگیتو چند ماه رو زبان بذاری که نمره عالی بگیری

خیلی هم معتبره

2728
با این مدرک میشه جایی مشغول به کار شد؟

عزيزم براي مدرس ايلتس بعضي موسسات كسايي رو كه نمره هاي بالا دارن مثلا ٧.٥-٨ به بالا رو قبلا جذب ميكردن.ولي الان اينقدر زياد شده كه فكر كنم بازار كار اونا هم خراب شده.شما زبانت در چه حده؟ايلتس امتحان سختيه.مهارتيه.

#نه_به_كودك_همسري #نه_به_خشونت_خانگي #نه_به_آزارجنسي #نه_به_آزارحيوانات
واسه کار میخوام این مدرکو  کنکور زبانم که میخواستم بدم امیدم به آینده و کار بود

اطلاعی از بازار کاررشته زبان ندارم

این مدرک برای مهاجرته! 

نمیذونم کجا میخواید کار کنید ولی مثلا کار مترجمی ربطی بهداین مدرک نداره

کارهای دیگه رو نمیدونم

شاید اموزشگاهها به عنوان مدرس بچه ها بتونید کار کنید

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....
2740
چرا به هم ربط دارن عزیزم اگه کسی بتونه آیلتس نمره 7 بگیره مثلا حتما کنکور رو عالی میده ولی آیلتس خ ...

گه قصد مهاجرت نداشته باشه براي چي هزينه كنه اعتبارش هم دوساله

ببين كنكور زبان بيشتر گرامره.توي ايلتس اصلا اينجوري نيست.تو يه نمونه امتحان ايلتس رو از اينترنت دانلود كن ببين چجوريه.نمره ايلتس بالا نشونه فلوئنت بودن توي زبان نيست.چون ايلتس كاملا تكنيكه و همه اموزشگاهها تكنيك ياد ميدن نه زبان.تو اگه ميخواي بتوني توي موسسات درس بدي بايد ازمون هايي كه برا تيچر ها هست رو بدي.اگه مدرك اونا رو داشته باشي مدرك دانشگاهي زبان رو هم نداشته باشه ميتوني درس بدي همه جا

#نه_به_كودك_همسري #نه_به_خشونت_خانگي #نه_به_آزارجنسي #نه_به_آزارحيوانات