2737
2739

احتمالا حساسیت دادی .قطره بتامتازون ضد حساسیته .من حالا تو مسافرت شمال خارش گوش میگیرم .دکتر بهم بتامتازون داده میچکونم .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شما هم مشكل گوش داري؟

نه عزیزم چند سال پیش سرما خوردم  دکتر گفت گوشت رو شستشو بده دادم دیگه اون گوش گوش نشد با هر سرماخوردگی عفونت میکرد شکر خدا خوب شدم اما گهگاهی که زمستون بر اثر سرما گوش درد میگیرم و فرصت پزشک نیست و اخر شبه به روش پیاز درمان میکنم .و واقعا جواب داده 

نه عزیزم چند سال پیش سرما خوردم  دکتر گفت گوشت رو شستشو بده دادم دیگه اون گوش گوش نشد با هر سرم ...

من از گوش پاك كن استفاده كردم حساسيت داد مجبور شدم چند سري ساكشن كنم

و الان دوساله درگيرم با آب يا باد عفونت ميكنه

به قول شما ديگه گوش نشد برام😣

محتاج دعام🙏
من از گوش پاك كن استفاده كردم حساسيت داد مجبور شدم چند سري ساكشن كنم و الان دوساله درگيرم با آب يا ...

بله عزیزم ...منم مدتها درگیر بودم ..اصلا گوش پاک کن استفاده نکن من پسرم هنوز بدنیا نیومده بود رفتم گوش پاکن نوزاد بخرم براش دکتر دارو خانه صدای یه دکتر دیگه کرد گفت دکتر ببین چی میگه  ...منم گفتم گوش پاکن نوزاد ..‌گفت دیشب بحث بین دکترا همین بود اصلا گوش پاکن استفاده نکنی فوق العاده خطرناکه ...گفت گوشاتون حین حمام از بیرون دست بگشید و بیرون فقط با حوله گوش بیرونی رو خشک کنید اصلا چیزی تو گوش فرو نکنید . تازه من بیچاره مورچه هم رفت تو گوشم همون گوشی که شستم نه اون ماده تلخ و زرد تو گوش از بین رفته بود راحت رفت تو گوشم .

بله عزیزم ...منم مدتها درگیر بودم ..اصلا گوش پاک کن استفاده نکن من پسرم هنوز بدنیا نیومده بود رفتم گ ...

واي گوش پاك كن كابوسم شده

اصلأاااا نزديكش هم نميشم

ولي خب متأسفانه خوب نشدم

هميشه بايد مواظب باشم باد سرد نخوره يا تو حموم گوش گير بذارم كه آب نره😣

محتاج دعام🙏
2738
واي گوش پاك كن كابوسم شده اصلأاااا نزديكش هم نميشم ولي خب متأسفانه خوب نشدم هميشه بايد مواظب باشم ...

اره عزیزم درکت میکنم ...نمیدونم واقعا دکترا چطور وجدانی دارند البته بعضیاشون برا مبالغ جزیی یه چیزهایی ویزیت میکنن .جالبه من اصلا گوشم نیاز به شستشووو نداشت گفت شاید کیپ شده اونم از سرماخوردگی بشوری بهتره در صورتیکه با دارو خوب میشد علتش سرماخوردگی بود .

اره عزیزم درکت میکنم ...نمیدونم واقعا دکترا چطور وجدانی دارند البته بعضیاشون برا مبالغ جزیی یه چیزها ...

متأسفانه همين طوره

اميدوارم ديگه مشكلي برات پيش نياد عزيزم

ولي سعي كن آويشن رو بذاري تو برنامه غذاييت مثلأ دم كرده يا پودر شده رو غذا خيلي براي اين مشكل خوبه

محتاج دعام🙏
خاک توسر دکتری ک من رفتم دوتا امپول حساسیت داد یه سیتریزن یه قطره بینی!انقدواسش روضه خوندم گوشمچجوری ...

بعد این تاپیک رفتی دکتر؟

حالا خوب شد؟

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
بعد این تاپیک رفتی دکتر؟ حالا خوب شد؟

اره تازه اومدم کامل براش توضیح دادم سرگیجه دارم توگوشم یه چیزحرکت میکنه دردمیگیره صدانمیشنوم فقط داروی حساسیت داد!دارو رو دیدم اعصابم خورد شد خودمم توخونه ایناروداشتم 

2706