2737
2734
عنوان

بیاین حرفای امروزمو با شوهرم ببینید چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 932 بازدید | 53 پست
بله که هست 

میشه توضیح بیشتری بدین ؟ زندگی شخصی با حریم شخصی فرق می کنه 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

تو عقد هستی و انتظار داری در آمد ش بگه عجله نکن اول راه هستی به مرور زمان میگه گیر نده بهش به خدا ارزش اعصاب خورد کنی را نداره این موضوع 

بعد از سال ها گشتن تو نی نی سایت و خواننده خاموش بودن بلاخره عضو ش شدم 😍چقدر سرگرمم کرد و چقدر باعث شد مشغول خوندن باشم و همه کارهام موند رو زمین 😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بخاطر این دوساعتی ک نبودی تافرداباهات حرف نمیزنم ک دفعه اخرت باشه سره هیچی اینجوری نری رو اعصابمون.خدافظ فداتشم مواظب خودت باش گوشیمم خاموش میکنم

الان مشکلی پیش اومده که میخوای ازین مسئله باخبر بشی؟ 

نه مشکلی پیش نیومده حرصم از این در میاد حتی پولاشم باباش نگهمیداره ولی زورش میاد به من یه عدد بگه

فعلا خیلی گیر نباش .‌

منم تو عقد اصلا نمیپرسیدم 

بعضی وقتا ک خودش می‌گفت منم می‌پرسیدم 

الان همه چیو میگه الان درامدشو و اینا کاملا مشخصه

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
2740
میشه توضیح بیشتری بدین ؟ زندگی شخصی با حریم شخصی فرق می کنه 

عزیزم من به عنوان یک خانم می گم گاهی همسرها در مورد همه چیز هم نظر می دند مثلا کجا بره کجا نره با کی بره چی بخوره نخوره . دیدم که میگم شخصی ترین چیزهاس .