2737
2734
عنوان

این ساعتها برای من جلفه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 375 بازدید | 56 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی قشنگه...مبارکت باشه

من 32 سالمه... اتفاقا خیلی از این نمونه ساعت ها میاد ولی هیچ وقت نشده بخرم...

چند خریدیش؟!!

منتظر بودم خدا لطفش رو شامل حال ما بکنه ، ولی بعد باورم شد خدا با اجابت نکردن دعامون به ما لطف کرده.
@parzhak     بیا عشقم

اوهوعععععع 😂😂😂😂

💖 پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده 🤲
2728
خیلی قشنگه...مبارکت باشه من 32 سالمه... اتفاقا خیلی از این نمونه ساعت ها میاد ولی هیچ وقت نشده بخرم ...

۵۵ 

من سه شنبه ها میرم قم اونجا میفروشن دارم میرم بخرم

💖 پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده 🤲
2740

وا نه گلم...دیروز دخترمو بردم دکترش حدودا 50 میشه از این ساعتای صورتی ک دختر بچه ها میندازن دستش بود ..

من اعتقادی ب سن ندارم ...هر کاری دوس دارین انجام بدین ..تامام

خواب بودم بیدار شدم لغو کاربری شدم....دیگ ب کاربریامونم رحم نمیکنن لا مروتا😢😢از این ب بعد فقط میخوام ی گوشه بشینم گیتارمو بزنم🎻😢منو چه ب سیاست😥
من ۳۰ سالمه

تو ۶۸ ایه منی 😘

وای عشقولیا تاحالا کجا بودین 😍اینجا هرکی سنشو میگه از ۱۷ تا ۲۵ سالِ😐

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
من فک میکردم همه کاربرا زیر ۲۰ باشن با دو تا بچه 😂

والا منم فکر کردم پس اون 16 ساله ها کجان؟!!! کجا رفتن؟!!!

منتظر بودم خدا لطفش رو شامل حال ما بکنه ، ولی بعد باورم شد خدا با اجابت نکردن دعامون به ما لطف کرده.
2706