2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من امروزبردم ٧ماهگی ۴٣بودملاج که همون اول سفت میشه

ممنونم گلم. نمیدونم چه چیزهایی در آومده.  ملاج پشت سر خانمی میگن 3 تا 4 ماه. جلویی میگن 9 تا 18 ماه . حالا من تو ماه 8 بردم دکتر گفت زود برا بسته شدن جلویی.. از آون ماه دارم دیوونه میشم اینو گفت دکتر و هیچ راهکاری هم نداد..  گفت باید هر ماه چکاپ کنیم ....

2728
شما الان خانمی جلو سر بچتون را میبیند هنوز نرمه ؟   مامانم که میگن باید سفت بشه  به خدا ...

عزیزم نگران نباش بعضی بچه هاکاراشون یکم دیرتره مگه میشه سفت نشه خودش بمرورسف میشه بیخودنگرانی

2738
چه دکتربیسوادی منکه بردم دکتردست گذاشت وگفت خوبه سفت شده سرش بحق چیزای نشنبده

قربونت بشم ممنونم به خدا نمیدونم گفت روده برای بسته شدن...مامانم اینا هم مونده بودن ..... به خدا نمیدونی چه حالی هستم ازونور اومدم اینجا قبلا تاپیک گذاشتم همه گفتن نه باید 9 تا 18 ماه بسته بشه تا مغز رشد کنه حالا من موندم چیکار کنم ازونور هم دکتر اصلا دیگه هیچی نگفت...

رفتم سرچ کردم خوندم درست میگی حالاچیکاکنم یعنی بچم چیزیشه؟

وای خدا مرگم بده کاشکی نگفته بودم نه خانمی خدا نکنه 

این دکتر این بار من بچم را بردم چیزی نداشت بگه اینو در آورد که فکر من زا درگیر کنه بعدم هیچ پیگیری نکرد 

به خدا دو هفتس من روز و شب ندارم 

یه سری اصلا من اینجا میپرسیدم مثل شما خیلی قشنگ میگفتن مگه باید نرم باشه عین خانوادم که تو بهت بورن از حرف دکتر .... خانمی تو سایت خارجی نوشته از 7 تا 19 ماهگی باید ملاج بسته بشه بعد تو سایت ایرانی زده 9 تا 18 ماه ....منم چون وسواس فکری دارم پیگیرم اصلا بهش گلم دیگه فکر نکن. .. مامانم میگن ما قدیم تا 2 ماه میگفتیم رو سر بچه نرم هست دست نزنید اصلا موندن این حرفا جیه که هرچی مریضی و تشخیص غلط پزشکهاس مال ابن دوره و زمانه الان 

2706