2737
2739
دکتر من تاکید کرده ۲ ماه.ولی عوضش تامپون نداشتم

عه 😐 من یه ماه فقط چسب زدم بعدم گذاشتم کنار 😂البته دکترم گفت عیب نداره نزنی

داستان زندگیمو گذاشتم اگه‌دوست داشتی یه سر بزن 🤗تاپیک اول و سوم 🙏🏻😍 
چیو؟

اره خیلی سخته اما من دو هفته کلا رو بالا خوابیده بودم بعدشم که شبا دوربرم بالش میزاشتم رو بالا بخوابم

عشق مثل دریا هرگز متوقف نمیشه ♡عشق مثل ستاره میدرخشه  ♡عشق مثل خورشید گرم میکنه ♡عشق مثل گلها لطیفه ♡ عشق مثل تو زیباست ♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سختیش برامن همینیه که گفتم فقط

ک خیلیم سخته واقعا  .خب شاید تو خواب ناغافل ب پلو شدی .اونوقت چی دماغت خراب میشه یعنی

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵
اره یعنی آرزو میکنی عقط یبار دیگه بتونی به پهلو بخوابی لعد از دنیا بری😥

یه جور دیگه درکت می کنم

تو بارداری آرزو داشتم رو کمر بخوابم

همش مجبور بودم به پهلو بخوابم

تموم میشه عیب نداره

2728
دکتر من اینجوری میگه

اینجوری ک خیلی سخته...چون منم میخوام عمل کنم😳😐

در جهــان هستـے ،دقیقا همونجـا ڪہ نشستے :یادبگیـر و با اینـ عقیدهـ رشد و تلقے کنـ کـہ *انســــــــان* واقعے باشے ،انسان واقعے بودنـ بہ اینـ معنا نیستــ ڪہ چـادر مشکے سر کنے ،تسبیحـ بگیرے دستتـ و توجامعہ خودتو بہ دیگرانـ اثباتـ کنے ، سحر و شامـ درپیشگاہ الله خمـ و راستـ بشے درصورتے ڪہ معانیشو مورد توجہ قرار ندادے و درڪش براتـ سخت باشہ •••• انسانـ واقعے یعنے :اینقد وجدانـ داشتہ باشے تادلیو نشکنے ، غیبتـ همـ جنستو نکنے ، تهمتـ ناروا نزنے ، قضاوتـ بیجا نکنے ، شبانہ روز زندگیتو بہ دخالتـ درزندگے دیگران نگذرونے ،  زشت روی ، خوشگل روی ،کوتاه و بلندے ، ثروتمند، فقیرے را دیدے بہ تمسخر نگیرے ، دل مظلومیو شاد کنے ،باطنـ و ظاهرتـ یکے باشہ ، کار خیرے میکنے همجا جـــار نزنے ، بخششـ اونمـ بخاطر خدا داشتہ باۺے ، حسدورزے نکنے، بخاطر حرفـ مردمـ زندگے نکنے و....خلاصہ شبـ کہ سرتو میزارے روے بالشتـ راضے باشے ازخودتو وجدانتـ √آره انسانـ واقعے بودنـ یعنے خــدا ازتـ راضے باشہ و خنده رو بہ لباے امامـ زمانمونـ بیارے ❤❤❤
چن روز بعد عمل درد داشتید؟ خیلی سخته عمل بینی؟ب دردسرش می ارزه؟

به نظر من می ارزه درد نداره فقط کلافگی داره اینکه اولش نباید بلندی و صاف بخوابی و آنگولاش نکنی و اینا 

داستان زندگیمو گذاشتم اگه‌دوست داشتی یه سر بزن 🤗تاپیک اول و سوم 🙏🏻😍 
2738
چن روز بعد عمل درد داشتید؟ خیلی سخته عمل بینی؟ب دردسرش می ارزه؟

من که اصلا درد نداشتم فقط به شدت کلافه بودم و بی حال چون هم تنفس سخت میشه اولاش با تامپون هم یچیزی سنگینی میکنه دیگه روی صورت

به نظر من می ارزه درد نداره فقط کلافگی داره اینکه اولش نباید بلندی و صاف بخوابی و آنگولاش نکنی و این ...

آ نگولاش چیه؟

#مهدی جان.....باید به پای اسم قشنگت بلند شد.....شوخی که نیست،صحبت سلطان عالم است.....
من که اصلا درد نداشتم فقط به شدت کلافه بودم و بی حال چون هم تنفس سخت میشه اولاش با تامپون هم یچیزی س ...

خیلی دوس دارم عمل کنم ولی میترسم 

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵
2706