2737
2734

سلام کسی میدونه؟ یه نفر رو که بلاک کردیم ولی اون ما رو بلاک نکرده ریخت نحسشو نخواهیم ببینیم چکار باید بکنیم؟ چون به عنوان مخاطب وقتی که آنلاین باشه میاد بالای لیست مخاطبین توی تل گرام.

هرگز با احمق ها بحث نکنید. آنها نخست شما را تا سطح خودشان پایین می‌کشند، سپس با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست میدهند!

اگر هم شمارشو پاک کنم از بلاک درمیاد

هرگز با احمق ها بحث نکنید. آنها نخست شما را تا سطح خودشان پایین می‌کشند، سپس با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست میدهند!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پاکش کن اونجا رو سه گزینه بزن دیلیت کانتکت

خب پاکش کنم از بلاک درمیاد. نمیاد؟ اون که شماره منو داره

2731
ن در نمیاد تو لیست بلاکیات میتونی ببینیش

اها با شماره میاد توی بلاک لیست؟

2740
اصولا باید تا حالا متوجه  شده باشه که شما بلاکش کردین و باید اونم تلافی میکرد😀اگه بلاکتون کنه ...

اره دعوامون شده اونم بلاک کرد ولی مدتیه از بلاک دراورده منم به هیچ وقت نمیخوام ریخت نحسشو ببینم.