2752
2734

اول همه اینکه مرد و زن سو سابقه نداشته باشن ....دوم اینکه از ازدواجشون ۵سال گذشته باشه .....سوم مشکل ناباروری داشته باشن .....چهارم مال داشته باشن ک بتونن به نامش بزنن ......بعدم خیلی طول میکشه فک کنم ۳تا ۵سال طول بکشه .....ولی یه جوری هست ک بچه را میدن اگه خانوادش پیداشدن باید برگردونن بچه را که ازاین روش راحت تر بچه میدن ....

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

می گم یه سوال انقدرشرایط وسخت می کنن به نظرم اون هایی هم قصد دارن بچه ببرن حق دارن بچه رویه چکاب کامل ببرن اول تا ازسلامتش مطلع بشن چون خیلی هابودن بچه اوردن بعدفهمیدن مریض

هرگزاون نگاه مهربونت بی تفاوتی رو یاد من نداد
2731

چنانچه تصمیم کمیته مبنی بر پذیرش متقاضیان باشد، در لیست نوبت قرار می‌گیرند و در صورت فرا رسیدن نوبت برای انتخاب فرزند به شیرخوارگاه معرفی می‌شوند. درصورت انتخاب فرزند والدین متقاضی توسط بهزیستی استان به دادگاه صالحه جهت صدور قرار دوره آزمایشی (حکم سرپرستی موقت) معرفی خواهند شد. پس از صدور حکم سرپرستی، کودک انتخابی طی صورت جلسه‌ای به والدین تحویل خواهد شد و مراتب به دادگاه مربوطه اعلام می‌شود.

درطی دوره آزمایشی شش ماهه، باید حداقل سه بازدید از طرف مددکاران اجتماعی از خانواده فرزندپذیر به عمل آید. درصورت تائید وضعیت مراقبت از فرزند و توانایی خانواده و حفظ منافع فرزند، گزارش نهایی تهیه و برای صدور حکم قطعی سرپرستی به دادگاه ذیربط منعکس می‌شود.

در مورد اخذ شناسنامه کودک با مشخصات والدین قانونی بعد از طی دوره شش ماهه آزمایشی و صدور حکم قطعی اقدام خواهد شد. به منظور حفظ منافع فرزند، تامین آتیه وی و جبران عدم برخورداری فرزند از ارثیه والدین حقوقی، صلح یک سوم اموال والدین به فرزند خوانده از طریق دفتر خانه‌های رسمی و حتی مراجع قضایی انجام می‌پذیرد. افتتاح حساب پس انداز، بیمه آتیه یا روش‌های اطمینان بخش دیگری نیز می‌توانند از راهکارهایی باشند که به موازات صلح اموال انجام گیرد.

حکم سرپرستی درصورت تشخیص سازمان بهزیستی مبنی بر آسیب پذیری کودک و عدم شایستگی والدین قانونی یا مراجعه والدین حقیقی کودک با هماهنگی دادگاه قابل فسخ است.

منم اطرافیانم بی فرهنگن ولی جلو همشون وامیستم و از جون و‌دل برا بچه مایه میذارم چون خیلی زجر کشیدم&n ...

اخه متاسفانه من دیدم رفتارهارا با عرض معذرت معتقدند همه ی بچه های پرورشگاه ها نامشروع اند دوست ندارم یه بچه را اذیت کنم ،البته من هنوز بچه نمیخوام یعنی اصلا قصدشم ندارم فعلا .

می گم یه سوال انقدرشرایط وسخت می کنن به نظرم اون هایی هم قصد دارن بچه ببرن حق دارن بچه رویه چکاب کام ...

میتونن چکاب ببرن .بهزیستی هم بچه مریض را به کسی نمیده.اونایی که مشکل دارن نوزاد بوده گرفتن نفهمیدن ولی اگه بچه بزرگترباشه معلومه.بیماری هم تو هرسنی ممکنه پیش بیاد

یا رب العالمین
نه بابادیگه فرزند خاندت میشه نامحرم چیه... 

چرا نامحرمه عزیزم.بچه اگه شیر خوارباشه و خواهرشمام شیر بده میتونین بگین بهش شیر بده تاپسره به شمامحرم بشه ابدی و اگردخترباشه خواهرشوهرتون بهش شیر بده تامحرم بشه به شوهرتون اینم ی زاهشه

تو دریچه کولرو جوری تنظیم نکن ک باد فقط ب خودت بخوره نمیخاد با ناعدالتی تو کشور مبارزه کنی😒😒

ولی درکل شرایط سختی می گذارن شاید یه خانم اقا درارزوی یه فرزند باشن سالها ولی خونه ایی نداشته باشند این ها باید چکار کنن شاید ازاونی که خونه داشته باشه هم بهتربتونه بچه رونگهدار اون وقت حق اینها چیه

هرگزاون نگاه مهربونت بی تفاوتی رو یاد من نداد
2706