2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

واقعا تضمینیه؟

یعنی چاپم میشه؟

همیشه دنبال این بودم که یه آدم خاص تو زندگی کسی باشم اما همیشه یه آدم معمولی و حتی کم اهمیت تو زندگی بقیه بودم. و این بزرگترین درد منه. خدایا به خاطر وجود تنها دخترم، عشق اول و آخرم، هزاران بار شکرت🙏🙏🙏🙏🙏
2738
خیلی اشتباه میکنین مینویسین. پولش حرومه.

کجای کاری خانمی  در مدینه فاضله زندگی میکنی با دو مدرک عالی میخوام خرج بچم رو در بیارم کدوم حلال خوری نون بچم رو بریده که من مجبور به این کارم حرف نباشه دیگه

کجای کاری خانمی  در مدینه فاضله زندگی میکنی با دو مدرک عالی میخوام خرج بچم رو در بیارم کدوم حلا ...

دو مدرک عالی داشته باشی میتونی خیلی کارها انجام بدی برای دراوردن خرجت. امکان نداره که نتونی. 

کجای کاری خانمی  در مدینه فاضله زندگی میکنی با دو مدرک عالی میخوام خرج بچم رو در بیارم کدوم حلا ...

ربطی به مدینه فاضله بودن نداره. این کار اشتباهه . خودت میدونی. پولش حرومه مثل پول دزدی میمونه. 

مقاله ی همایشی مینویسید یا علمی پژوهشی؟

من اینجا ریشه در خاکم، من اینجا عاشق این خاک ، اگر آلوده یا پاکم، من اینجا تا نفس باقیست میمانم، من از اینجا چه میخواهم نميدانم. ......

میدونم که حتما مجبوری که اینکارو می کنی ولی حرصم میگیره یه عده پول میدن مدرک میگیرن. واسه همینه وضع مملکتمون خرابه. هیچ کس سر جاش نیست. تا وقتی اینطور باشه این چرخه معیوب ادامه داره. امیدوارم کار مناسبی پیدا کنی تا استعدادت به این نحو هدر نره.   

2706